אתרי מרפא

הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
הארץ

תרופות - אתר לא פרסומי באנגלית, המכיל סקירת תרופות הנמצאות בשוק, החומרים שהן מכילות, תופעות לוואי אפשריות שלהן, עצות לשימוש נכון בתרופות ותרופות אלטרנטיוויות. חדשות ותקצירי מחקרים שנערכו בנושא.

http://www.drugdigest.org/DD/Home

מחלות - מאגר מידע גדול באנגלית, המכיל מידע על תרופות ומחלות, וכן נתונים ממחקרים שנערכו באחרונה. מכיל גם הפניות למאגרי המידע של מרכזי מחקר גדולים בתחום ולמוסדות בריאות שונים.

http://www.healthtouch.com/default.asp

- אתר המסתמך על הספרייה הרפואית של המכון הלאומי לרפואה בארה"ב, ועוסק בהיבטים של בעיות שונות כגון הפרעות אכילה. כולל חדשות ועדכונים, עצות, הסברים על מחלות והפניות לארגונים העוסקים בנושאים ספציפיים. מציע מידע על תרופות, ארגוני בריאות ותקצירי מחקרים חדשים.

http://medlineplus.gov

תרומות איברים - אתר של הארגון לעידוד תרומות איברים. מכיל סיפורים אישיים של אנשים שקיבלו תרומת איבר, חדשות בנושא, הסברים, 10 המיתוסים הנפוצים לגבי השתלת איברים, שאלות ותשובות.

http://www.transweb.org/default.htm

סרטן השד - אתר העוסק בבריאות השד. עצות והסברים על בדיקה עצמית, גורמי סיכון למחלה, הסברים לגבי ניתוחים להוצאת גידולים, ניתוחי שיקום שד וקבוצות דיון בנושא.

http://www.thebreastclinic.com

מחלות לב - אתר בנושאי קרדיולוגיה, המיועד לחולים ולרופאים כאחד. מידע על מחלות לב, הסברים על בדיקות שונות שנערכות לחולים, מונחים בסיסיים בנושא, גורמי סיכון, שאלות ותשובות וחדשות מהעולם.

http://www.cardiosite.org

מגזין בריאות - מחולק למדורים המוקדשים לגברים, נשים, ילדים, קשישים, התמכרויות, דיאטות ותזונה וכו'. בכל מדור הבעיות האופייניות לקבוצה בה הוא עוסק, אפשרויות הטיפול, חדשות בנושאי רפואה ובריאות.

http://www.healthscout.com/cgi-bin/WebObjects/Af.wo

מונחים רפואיים - מילון רפואי און-ליין (באנגלית). מכיל אלפי מלים ומונחים רפואיים.

http://www.cardiosite.org

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ