מאת עמית בן-ארויה

כתבי אישום הוגש אתמול (רביעי) נגד ארבעת הצעירים החשודים באונס הנערה בת ה-17מלוד לפני כשבועיים בראשון לציון. כתב האישום הוגש בבית המשפט המחוזי בתל אביב נגד סרגיי לוטוצקי בן 25 מרחובות, דימיטרי קרגוריק בן 21 מראשון לציון, איבגני מיאסניקוב בן 24 מראשון לציון וולדימיר קיריצקי בן 23 מראשון לציון.

על פי כתב האישום, ב-1 במאי הבטיח לוטוצקי לקיריצקי, כי בתמורה לחוב שהוא חייב לו, הוא יספק לו בחורה אשר ניתן לקיים עמה יחסי מין והיא "תעשה כל מה שאנחנו רוצים". לוטוצקי שוחח עם חברתו וביקש ממנה כי תמסור לו מספר טלפון של אחת מחברותיה. חברתו של לוטוצקי מסרה לו טלפון של חברה בת 17, תושבת לוד, עמה היתה בסכסוך ממושך.

הנאשמים שתו בירה וצפו במעשה האונס

ב-3 במאי, סמוך לתשע וחצי בערב, התקשר טוקוצקי אל הנאנסת, וקבע איתה פגישה בקניון לוד. טוקוצקי ושלושת חבריו פגשו את הבחורה בקניון ובאמתלה שהם רוצים ליישב את הסכסוך בינה לבין חברתה, הכניסו אותה לרכב והחלו לנסוע. הם נסעו לשכונת הרכבת בלוד, קנו כדורי אקסטזי, ובחנות בראשון לציון רכשו מספר בקבוקי בירה. לאחר מכן, נסעו לפרדס באזור ראשון לציון ועצרו את הרכב במקום חשוך ומרוחק מאדם. הנאשמים יצאו מהרכב וביקשו מהבחורה להצטרף אליהם. משסירבה, פנה אליה גרגוריק וביקש לשוחח איתה בנפרד. לאחר שהשניים התרחקו מיתר הנאשמים, תפס גרגוריק בשערה של הבחורה ואמר לה כי הם יודעים מה היא עוללה לחברתה וכי עליה לשלם על כך. גרגוריק המשיך לתפוס בשערה והוסיף: "עכשיו תעשי מה שאנחנו רוצים, אם את רוצה לחזור הביתה חיה".

בשלב זה הגיעו למקום יתר הנאשמים שהחלו להכות את הבחורה. גרגוריק הכריח אותה לקיים עימו מין אוראלי, למרות תחנוניה וצעקותיה, בעוד שאר הנאשמים שתו בירה וזירזו אותו לסיים. לאחר מכן אנסו את הבחורה קיריצקי ומיאסניקוב, תוך כדי איומים מצד שאר הנאשמים, שיכו אותה אם תתנגד. עם סיום ביצוע מעשי האונס, דרשו הנאשמים מהבחורה ללכת עירומה אל הרכב. הם הסיעו אותה לדירה של חברו של לוטוצקי ואיימו עליה כי אם תתלונן במשטרה - הם יהרגו אותה.

שלושה מהנאשמים עזבו את הדירה ולוטוצקי נשאר ללון שם בלילה. למחרת בבוקר, עזב לוטוצקי את הדירה והמתלוננת התקשרה לאמה ומסרה את הכתובת בה היא נמצאת. האם התקשרה למשטרה, ששיחררה את הבחורה.

כתבות מומלצות

מפגינות נגד החלטת בית המשפט העליון בארה"ב לבטל את זכותן החוקתית של נשים להפיל, אתמול

פסיקת העליון היא עוד צעד המחלק את ארה"ב לשתי מדינות נפרדות

נתניהו בכנסת, השבוע. כבר אין במחנה שלו מי שיעקמו פרצוף אל מול תעמולה יהודית־לאומנית בוטה

נתניהו כבר ניצח בקרב על היהדות, וזה ישמש אותו היטב בבחירות

קלריס חרבון. "פעם עורכת דין אמרה לי בדיון שהצמידים שלי מרעישים. אמרתי, אלה לא הצמידים, אני מרעישה לך בעיניים"

"אני לא גולה פוליטית, אני פרחה פוליטית"

מפגינות התומכות בזכות להפיל מחוץ לבית המשפט העליון בוושינגטון, היום

בארה"ב תומכים בחופש, עד שזה מגיע לגוף האישה

ח"כ איתן גינזבורג. פגיעה ישירה ובוטה בחופש העיתונות

גם מפלגות המרכז-שמאל רוצות לפגוע בחופש העיתונות

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ