מי הורה לאייר פראנס לנחות בלרנקה

הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
הארץ

נוסעים בחברת אייר פראנס שהגיעו אתמול לישראל התלוננו על שנאלצו להמתין כשלוש שעות בפאריס עד מועד המראתו של המטוס, וכי לא ידעו על נחיתת הביניים בלרנקה, שם עוכבו שעה וחצי.

אייר פראנס דחתה את מועד יציאת טיסת הלילה לישראל כדי לקצר את שהיית המטוס בישראל. החברה מחליפה צוותים בקפריסין כדי שלא ילונו בישראל מאז הפיגוע בדולפינריום בתל אביב.

לדברי אחת מנוסעות אייר פראנס, קברניט הטיסה שהתחלף בלרנקה הודה בשיחה לא-פורמלית כי נחיתת הביניים ואי הלנת הצוותים בישראל מקורה בדרג הבכיר ביותר בצרפת. "מדובר בהוראה נשיאותית", אמר הקברניט. הנוסעת התלוננה כי חברת אייר פראנס לא טרחה ליידע את הנוסעים על שינוי המסלול והנחיתה בקפריסין. הנוסעת ציינה עוד כי על אף שהיא נמנית על חוג מועדון "הנוסע המתמיד" של אייר פראנס, לא טרחה החברה ליידעה על השינויים.

מחברת אייר פראנס נמסר אתמול בתגובה, כי החברה טורחת ליידע את כל נוסעיה על השינויים בלוח הטיסות, וכי הקברניט התכוון בדבריו להחלטתו של נשיא אייר פראנס, ולא למעורבות של נשיא צרפת.

יממה אחת קודם נשמעו תלונות דומות על דחיית מועד ההמראה וחניית הביניים בלרנקה מפי נוסעי חברת אל-איטליה שהגיעו ממילאנו דרך לרנקה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ