פפי תורג'מן לא ימשיך כפי הנראה בהפועל ירושלים

יורם חרוש: "אני מאוד מקווה שפפי וההנהלה יתעשתו ויסגרו את העניינים"

מאת אריה ליבנת
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מאת אריה ליבנת

פפי תורג'מן לא ימשיך ככל הנראה בהפועל ירושלים. תורג'מן, קפטן וסמל הפועל ירושלים בשנים האחרונות, קיבל בשבוע שעבר מראשי הקבוצה פיצוי של 40 אלף דולר על ביטול החוזה לעונה הבאה, העונה השלישית בחוזה עליו חתם בקיץ 1999. ראשי הקבוצה שילמו לתורג'מן את הפיצוי בהמחאות דחויות.

הנהלת הפועל ירושלים הודיעה לתורג'מן כי הוא לא ממשיך בקבוצה כבר ב-30 ביולי, אולם בשבועות האחרונים ניסתה להחתים אותו על חוזה חדש. שני הצדדים לא הצליחו להגיע להסכם. בתחילת השבוע חזר מאמן הקבוצה יורם חרוש לארץ וניסה לתווך במו"מ. חרוש שמעוניין מאוד בהישארותו של תורג'מן נפגש עם השחקן ואתמול שוחח עימו בטלפון, אך לא הצליח להוריד את הדרישות שלו.

חרוש הודה אתמול כי תורג'מן מתרחק מאוד מהפועל ירושלים. חרוש: "כרגע המו"מ נמצא במצב לא טוב, אבל יש עדיין סיכוי. אני מאוד מקווה שפפי וההנהלה יתעשתו ויסגרו את העניינים". נשיא הקבוצה, אורי מנצור: "הכל עדיין יכול להיות, שום דבר עדיין לא נסגר".

בעקבות הכשלון במו"מ עם הפועל ירושלים, ינסה עכשיו תורג'מן לבדוק אופציות נוספות, אולם עד עתה הוא לא קיבל הצעה ממשית. מי שעשויה לפנות לתורג'מן היא מכבי רעננה שהחתימה עד כה הקיץ רק ישראלי אחד, גיא קנטור. רעננה מקווה לקבל את בורקו ראדוביץ' בהשאלה ממכבי ת"א.

הפועל ירושלים תנסה כעת להחתים את מאיר טפירו על חוזה חדש בקבוצה. טפירו, ששיחק בעונה שעברה בהפועל ירושלים, שוחרר בשבוע שעבר. לטפירו יש הצעה לחתום בהפועל ת"א לשלוש עונות. אם גם המו"מ עם טפירו לא יעלה, תחפש ירושלים בוסמן בתפקיד קלע, למרות ההבטחה לאורי יצחקי כי בעמדה שלו לא יוחתם זר או בוסמן. ירושלים מחפשת בוסמן בתפקיד שחקן פנים שישחק לצידו של דמיטרי אלכסנדר.

* נבחרת הנוער ניצחה אתמול את אסטוניה 33-45) 67-90) בטורניר הכנה בהונגריה. הירבו לקלוע נבחרת: רביב לימונד 16, דרור דוידי 15, ליאור ליפשיץ' 15, ארז קוחנסקי 12.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ