דיווחים: המלכה אישרה את נישואי צ'רלס וקמילה

הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
הארץ

לונדון (רויטרס). אתמול התגברו ההשערות בדבר חתונה אפשרית בין יורש העצר של בריטניה, הנסיך צ'רלס, לבין אהובתו זה שנים, קמילה פרקר בולס. מארמון בקינגהאם נמסר שהידיעה היא בגדר "ניחוש מוחלט". ואולם פרשנים סבורים שהמאמר עשוי להיות חלק מתהליך להכשרת דעת הקהל לקראת אפשרות זו. כתב העת "ספקטייטור", שצוטט בהרחבה בעיתוני בריטניה, טוען שהמלכה אליזבת השנייה נתנה, למורת רוחה, את הסכמתה לנישואי הזוג בשנה הבאה, לאחר חגיגות היובל לציון 50 שנה למלוכתה. הכתב הוותיק לענייני ארמון המלוכה, ריצ'רד קאי, אמר בעיתון ה"דיילי מייל" שייתכן שהמאמר הוא חלק ממגמת ריכוך דעת הקהל.

סרנה מומברג, דוברת של סוכנות הימורים מובילה המהמרת על סיכויי הנישואים של הזוג, אמרה שנראה שהעלאתו המחודשת של הנושא על סדר היום והופעות פומביות רבות יותר של הזוג נועדו "להכשיר את הלבבות לחתונה מלכותית נוספת". לפי ה"ספקטייטור", אנשי החצר חרדים מהתסבוכת הדתית והחוקתית של החתונה בין צ'רלס לקמילה, הגרושים שניהם. ביוני העניקו השניים גושפנקה ליחסיהם, כשנראו בראשונה מתנשקים בפומבי. הנשיקה הוגדרה כציון דרך ביחסיהם וכאות לנחישות צ'רלס לגרום לציבור לקבל את קמילה כבת זוגו. צ'רלס פסע בזהירות בנתיב יחסי הציבור בכל הנוגע ליחסיו עם קמילה, מאז התפרקו נישואיו לנסיכה דיאנה, ב-1996. כעבור שנה נהרגה זו בפאריס.

בתוך כך מסרה אתמול משטרת בריטניה כי תגיש כתב אישום נגד משרתה של דיאנה, פול בורל, המואשם בגניבת 315 פריטים מרכושה, שישה פריטים של צ'רלס ו-21 של בנם ויליאם.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ