נושים פועלים לביטול פסיקת בית המשפט בעניין בית"ר ירושלים

בעל משרד הכרטיסים "בן נאים", טוען שגד זאבי, המחוייב להחזיר לו 5 מיליון שקל, לא פעל על פי נהלי ההתאחדות והרשות לבקרה תקציבית, ולבית המשפט המחוזי לא היתה סמכות לפסוק במעמד של צד אחד

רוני דיאון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
רוני דיאון

למרות פסיקת בית המשפט המחוזי בירושלים שלשום (שני), לפיו גד זאבי משוחרר לפחות ל-90 יום מהחובות הכבדים של הקבוצה, ישנם נושים שינסו לפעול לביטול הפסיקה באמצעות פנייה לבג"צ. בעיקר אמורים הדברים לגבי בעל משרד הכרטיסים "בן נאים" בירושלים, דוד טל, שפנה אתמול למשרד עורכי דין לטיפול דחוף בעניינו.

דוד טל הוא הנושה הכבד ביותר של זאבי, מכיוון שעל פי הסכם חתום ביניהם, זאבי מחוייב להחזיר לו 5 מיליון שקל מתוך 9 מיליון שקל שהוא הפקיד אצלו בתחילת העונה בתמורה להכנסות ממכירת כרטיסים למשחקיה של בית"ר ירושלים בעונה החולפת ובעונה הקרובה.

טל מבקש לערוך את הדיון המשפטי כבר היום או לכל המאוחר עד ליום שישי בבוקר, לפני שבית"ר פותחת את העונה ביום שישי במשחק חוץ נגד מכבי נתניה. טל יטען בבג"צ באמצעות באי כוחו, כי זאבי לא פעל על פי נוהלי ההתאחדות והרשות לבקרה תקציבית, והוא למעשה עקף אותם ולכן לבית המשפט המחוזי לא היתה סמכות במעמד צד אחד בלבד לשחרר, גם באופן זמני, את זאבי מכל חובותיו שנצברו בשנה האחרונה בבית"ר.

חוץ מטל עשויים נושים אחרים לנסות לבטל את החלטת בית המשפט המחוזי, אך נראה כי הם לא יספיקו לפעול לפני יום שישי.

החלטת בית המשפט לא הסירה את חוסר הוודאות האופף את עתידם של המאמן יוסי מזרחי והשחקנים, לפחות בכל האמור להתחייבויות החוזיות של המועדון כלפיהם. הנאמן המיועד, עו"ד עמי פולמן, אמור להיפגש הערב עם מנהל הקבוצה, אברהם לוי.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ