שלושה אחים מכפר מנדא טבעו בכנרת

מאת ג'לאל בנא
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מאת ג'לאל בנא

שלושה בני משפחה אחת, רוכאן חושאן בן 21, סנאא בת 17 ועאישה בת 15 מכפר מנדא שבגליל טבעו אתמול בשעות אחר הצהריים בחוף שיזף בכינרת. החוף אסור לרחצה מזה עשרה חודשים. מתחילת עונת הרחצה טבעו בכנרת עשרה בני אדם. שני מתרחצים נוספים חולצו אתמול מהכנרת, לאחר שאופנוע הים שלהם התהפך.

בתחילת השבוע התקיימה חתונתו של רוכאן חושאן, נגר במקצועו. הוא, אשתו ושתי אחיותיו, סנאא ועאישה, באו יחדיו לטיול בכנרת. אשתו של רוכאן הזעיקה עזרה לאחר שהשלושה נכנסו לשחות ונסחפו לעומק האגם. כוחות משטרה וצוללנים חיפשו אחר השלושה, שנמצאו מתים אחר הצהריים. עם תחילת החיפושים התקבלה הודעה על טביעתם של השלושה בבית משפחת חושאן בכפר מנדא, ורבים מבני המשפחה הגיעו גם הם לחוף שיזף, הנמצא בצד המערבי של הכנרת.

אבל כבד ירד אתמול על כפר מנדא וכל החתונות ואירועי השמחה שהיו מתוכננים לסוף השבוע ולשבוע הבא בוטלו. מאות אנשים הגיעו לבית משפחת חושאן. חלק מהמנחמים אמרו "היינו אמורים להגיע לברך את בני הזוג על חתונתם".

בעוד הצוללנים וכוחות השיטור הימיים עסקו בחיפושים אחר בני משפחת חושאן התקבלה הודעה על היעדרותם של אפי ואלי אלזירוף, שני אחים ממרכז הארץ, לאחר שאופנוע הים שעליו רכבו התהפך בלב הכנרת.

מפקד תחנת משטרת טבריה, סנ"צ דורון כהן, הזעיק מסוק חילוץ לחיפושים אחר שני האחים. תחילה נמצא אופנוע הים ורק לאחר כשלוש שעות נמצאו שני הנעדרים וחולצו מהמים.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ