מסתמן: המשחק מול בוסניה ישודר בערוץ 1

הערוצים 1 ו-2 שיפרו את הצעתם לאביב גלעדי, ונראה כי הערוץ הממלכתי יקבל חסות של ההתאחדות; 'רדיו ללא הפסקה' וההתאחדות יבקשו צו מניעה נגד שידור 'שירים ושערים'

דורון ברגרפרוינד
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
דורון ברגרפרוינד

ראשי ערוץ 1 וראשי ערוץ 2 הגישו אתמול (שלישי) הצעה משופרת למפיק אביב גלעדי עבור זכויות שידור משחקה של הנבחרת במוצאי שבת מול בוסניה. ההערכה היא כי ההצעה של ערוץ 2 עומדת על כ-225 אלף דולר כאשר בערוץ 1 הגישו הצעה גבוהה בכ-50 אלף דולר מהצעה זו.

גלעדי חזר וטען אתמול כי הוא דורש סכום של 400 אלף דולר עבור זכויות המשחק. בהתאחדות לכדורגל עשויים להעניק חסות על שידור המשחק כפי שעשו כשערוץ 2 רכש את זכויות שידור משחק הנברת באוסטריה. ההערכה היא כי המשחק יימכר עד מחר כאשר נראה שיש לערוץ 1 יתרון, בזכות ההצעה הגבוהה יותר ובזכות הסיכוי הגבוה יותר לקבל עזרה.

'רדיו ללא הפסקה' וההתאחדות יבקשו צו מניעה נגד שידור 'שירים ושערים' 'רדיו ללא הפסקה' וההתאחדות לכדורגל יגישו הבוקר בקשה לצו מניעה לשידורי הכדורגל שמתקיימים ברשת ב'. הבקשה תוגש לבית המשפט המחוזי בתל אביב באמצעות עו"ד דורי קלגסבלד, זאת לאחר שרשת ב' שידרה ביום שבת את התכנית 'שירים ושערים' ועשתה זאת ללא זיכיון, לטענת תחנת 'רדיו ללא הפסקה' וההתאחדות.

מנהל הרדיו, אמנון נדב, חזר וטען בימים האחרונים כי "אין דבר שכזה 'זיכיון לשידור רדיו של משחקי כדורגל'". מנגד אמר היום מנכ"ל 'רדיו ללא הפסקה', עידו מור: "רשת ב' משדרת מן המגרשים כתחנת רדיו פיראטית. הם מתחבאים מאחורי טריבונות ומשדרים באמצעות מיקרופונים אלחוטיים, כנראה שהם שכחו שהם רשות ממלכתית. עד היום שילמה רשת ב' עבור זכויות הרדיו ולפתע הם החליטו שלא קיימות זכויות שידור של משחקי כדורגל. ההתנהגות הבריונית לא הותירה ברירה אלא לפנות לבית המשפט".

בתוך כך פירסם אתמול מכון הסקרים 'גיאוקטוגרפיה' נתוני רייטינג לפיהם האזינו בשבת %83 ממאזיני הרדיו לתוכנית 'שירים ושערים', בעוד %6.7 בלבד האזינו לתוכנית 'שערים ללא הפסקה' ששודרה בתחנות הרדיו האיזוריות. %43.6 האזינו לתוכנית שעתיים ויותר.

בתגובה פירסמו ב'רדיו ללא הפסקה' הודעה לפיה "מניתוח מעמיק של הסקר אנו למדים כי כ-%32 מהמאזינים האזינו ל'שערים ללא הפסקה'. מדובר בהישג עצום לתכנית שמשודרת לראשונה מול תוכנית שמשודרת כ-30 שנה".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ