אל על החליטה לא לבטל את המחלקה הראשונה במטוסיה

מאת זוהר בלומנקרנץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מאת זוהר בלומנקרנץ

מועצת המנהלים של אל על החליטה אתמול להמשיך בהפעלתה של המחלקה הראשונה, בניגוד להחלטה קודמת בעניין זה. בד בבד החליטה אתמול מועצת המנהלים לשדרג את מחלקת העסקים במטוסי החברה.

ההחלטה לבטל את המחלקה הראשונה התקבלה בעקבות תלונות נוסעים, ולאחר בדיקה שנערכה ממנה עלה כי תצורת עסקים-ראשונה (Business-First) היא כלכלית יותר.

לדברי יו"ר אל על, מיכאל לוי, "מועצת המנהלים קיבלה החלטה שבאה לתת מענה לצורכי אנשי העסקים. מחלקת העסקים המשופרת נבחנה ביסודיות וקיבלה שוב תמיכה מלאה של הנהלת אל על ודירקטוריון החברה".

דובר אל על אמר כי מהדיונים בהנהלת החברה ובמועצת המנהלים התברר שיש ביקוש למחלקה הראשונה, וכי חבל יהיה לוותר על יתרון זה. "יהיה לנו מוצר שלא יהיה לאף חברת תעופה אחרת - גם מחלקה ראשונה וגם מחלקת עסקים משודרגת. המוצר החדש אמור לשפר את התוצאות העסקיות".

באשר לעבודה שכבר נעשתה להסבתו של המטוס הראשון לתצורת ביזנס-פירסט, אמר הדובר כי לא יהיה שום קושי להחזיר את המצב לקדמותו. העבודות לא הושלמו אלא רק הכשירו את המטוס לקראת שינוי אפשרי.

המחלקה הראשונה ומחלקת העסקים המשופרת יופעלו במטוסי אל על מדגם בואינג 777 ו-747-400. אל על מפעילה מטוסים אלה בטיסותיה הארוכות לארה"ב ולמזרח אסיה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ