לייבוביץ' חומר טוב

שולחן לשניים עם עינב גלילי, 17:05, ערוץ 2

רוגל אלפר
רוגל אלפר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
רוגל אלפר
רוגל אלפר

"שולחן לשניים עם עינב גלילי" היא מסוג התוכניות שלמרות ששודרה אמש בראשונה הרי יהא זה קל מאוד לשכנע צופה מזדמן שנתקל בה אמש במקרה ואינו עוקב באדיקות אחר לוח השידורים, קדימונים וחדשות התעשייה, כי זו לה כבר עונה רביעית, והיאך לא שם לבו לכך, או כי רק נדמה לו שראה את גלילי מראיינת את קרן לייבוביץ' וכי למעשה התראיינה הלז בתוכנית אחרת, והיה זה בכלל בבוקר, או כי מדובר בשידור חוזר של ראיון מיוחד שהוקלט לפני יותר משנה, בעת שביתת הנכים הקודמת. שכן הבכורה של "שולחן לשניים עם עינב גלילי" היתה מסוג התוכניות שקשה עד מאוד לאתר את סיבת קיומה, בה במידה שקשה לגייס נימוקים משכנעים להורדתה מהאוויר.

היא שם. ודומה שתמיד היתה ותמיד תהיה, עם עינב גלילי או בלעדיה. מנחה, שולחן ומרואיינת חבוטה. כמה זמן חלף מאז ראיין דני ענבר את קרן לייבוביץ' בערוץ הספורט, במתכונת של שיחה אישית? היה זה ב-20 במרץ בשנה שעברה. לפני 10 חודשים. לייבוביץ' סיפרה שם אותם סיפורים ואמרה אותם דברים. היא גם הוזמנה, בהקשר של שביתת הנכים הנוכחית, לאולפנו של אמנון לוי לפני 3 שבועות. אשה נכה, ספורטאית גדולה, נראית טוב, מתבטאת ברהיטות, מופיעה בטבעיות, מדוע שלא תהיה בטלוויזיה לעתים קרובות. ומדוע שלא תראיין אותה גם עינב גלילי, שהרי יש לה תוכנית, ויש שביתת נכים, ו-2 ועוד 2 הם 4.

גלילי, שהפגינה בקריירת הרדיו שלה סגנון מקורי ושנון, סיגלה לעצמה מאז עברה לערוץ 2 את הנימה הרגישה, המהוגנת, הרצינית, זו שלא תרתיע, ולא תלהיב, משהו נעים, משהו נחמד, משהו בסדר. ולאור בחירתה בלייבוביץ', ששימשה גם נושא ללא מעט כתבות דיוקן וראיונות בעיתונות הכתובה, כנראה שאין היא שואפת להמציא את הגלגל, אלא לגלגלו מעט הלאה, אל המראיין הבא שיחנוך תוכנית, בשם "שיחה אישית", או "בארבע עיניים", או "טובים השניים", או אל קובי מידן ב"שיחה לילית", או לפתחו של יאיר לפיד. שהרי הדעת נותנת שקרן לייבוביץ' צפויה לפקוד בקרוב גם את תוכניותיהם. המנחים מעבירים ביניהם מרואיינת כלייבוביץ' כמו ג'וינט. לייבוביץ' היא חומר טוב.

אם גלילי תמשיך בדרך צפויה, חסרת תעוזה ומשעממת זו, היא עלולה להשתחל לזמן צפיית שיא. נאמר בעוד שנה, בעת שביתת הנכים הבאה, בערך כשיגיע שוב תורה לראיין את קרן לייבוביץ'.

סתם עוד בדיחה גרועה?

שחר, 20:55, ערוץ

3 נעה תשבי מתאימה מאוד להחלפת יעל בר-זוהר ב"שחר". בר-זוהר שחקנית איומה, תשבי שחקנית איומה, "שחר" סדרה קומית איומה. כל חלקי הפאזל מתאימים.

ולפיכך תיוחד הביקורת על "שחר" למה שבאמת בלט בה אתמול: איכות השידור. ישנם ערבים שבהם הצפייה בכבלים הדיגיטליים ובלוויין מזכירה את ימי "סלקום" העליזים - שידור מקוטע, משפטים שבורים. התמונה נעצרת לרגע, קופאת וקופצת הלאה, כמו דיסק שרוט ומאובק.

זה קרה אמש ב"שחר" ללא הרף. לפרקים נוצר חשש כי מדובר בתקלה טכנית. אלא שב"שחר" עסקינן, וסביר יותר היה להניח כי זו כנראה סתם עוד בדיחה לא מוצלחת. ברם, השיבושים נמשכו גם ב"ג'ק וג'יל". ככלל, לא צפויות תלונות מצד צופי ערוץ 3, ובלבד שלא יפגעו ההפרעות גם בשידורים החוזרים של "סיינפלד".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ