שרית חדד ודוד ד'אור נבחרו לזמרי השנה

בטקס פרסי תמוז שהתקיים היום נבחרה טיפקס ללהקת השנה ו"איך קוראים לאהבה שלי" לשיר הטוב ביותר

מאת מיכל פלטי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מאת מיכל פלטי

טקס פרסי "תמוז", בו מעניקה תעשיית המוסיקה לאמנים ולאנשי התעשיה פרסי הוקרה על פעילותם בשנה החולפת, הסתיים היום אחר הצהריים.

בתואר תגלית השנה זכה הרכב "סאבלימינל", בפרס אלבום השנה זכה האלבום "תולדות המים" של דני סנדרסון, שבו שירים שכתב דני סנדרסון, בביצוע אמנים שונים. בפרס "מופע השנה" זכה המופע המשותף של רמי וריטה. בפרס "שיר השנה" זכה השיר :"איך קוראים לאהבה שלי", מתוך האלבום הנושא את אותו שם של יהודה פוליקר. פוליקר עצמו לא הגיע לאסוף את הפרס ובמקומו עלה לבמה יעקב גלעד. בפרס "זמר השנה" זכה דוד דאור, בפרס "זמרת השנה" זכתה שרית חדד, שאף היא לא נכחה בטקס, משום שהיתה בדרכה לארצות הברית. "להקת השנה" היא להקת טיפקס, ואילו הוידאו קליפ הזוכה הוא של להקת "מוניקה סקס" עבור הקליפ "איש קש".

בפרס "תמלילן השנה" זכה מיכה שטרית עבור השיר "נמנע ממך", בפרס "מלחין השנה" זכה ארקדי דוכין עבור השיר "כל הכוכבים", בפרס "מעבד השנה" זכה אילן מוכיח עבור האלבום "יהודית רביץ והפילהרמונית", בפרס "נגן השנה" זכה אבי סינגולדה עבור נגינה במופע הקיץ של שלמה ארצי ובאלבום "אשליות מתוקות" של שרית חדד. בפרס "ביצוע קולי לשיר" זכה דוד דאור עבור השיר "כל הכוכבים", בפרס "מפיק מוסיקה לאלבום" זכה יעקב גלעד עבור האלבום "איך קוראים לאהבה שלי", בפרס "ביצוע מחודש לשיר" זכה ארקדי דוכין עבור השיר :"היא לא דומה".

תקציר הטקס ישודר הערב בערוץ 2.

בפרס "דואט השנה" זכה השיר "פנסים" של עברי לידר ושרון חזיז, ובפרס "אלבום האוסף או ההופעה החיה של השנה" זכה האלבום:"עם הגב לים" - שרים מאיר אריאל בהופעה. את הפרס עבור עיצוב וצילום עטיפה קיבלה בתיה קולטון עבור עטיפת האלבום "תולדות המים" של דני סנדרסון. בטקס הופיעו :חני פירסטנברג, שרית וינו ויזהר אשדות, להקת "טיפקס", ריטה ורמי קליינשטיין, דוד דאור ו"כנסיית השכל".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ