מותחן בשלושה

מאת רותה קופפר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מאת רותה קופפר

"אמון", מותחן פסיכולוגי בריטי מעולה העולה הערב בערוץ 1, הוא בעצם סיפור של שלושה. אן (קרוליין גודול), עורכת דין פלילית, מנהלת רומן עם אנדרו (מרק סטרונג), החבר הטוב של בעלה מייקל (נט פרקר). אן אינה שלמה עם הבגידה שלה. היא רוצה לסיים את הפרשייה עוד לפני שנודע לה כי בעלה הסתבך בפרשת רצח - גופה של אשה שנרצחה נמצאת במזבלה של מנצ'סטר; בידה צרור מפתחות, שבמקרה מתאימים למכונית הב-מ-וו השחורה של הבעל, פסיכולוג במקצועו. אן מחליטה לייצג אותו. היא דורשת ממנו לספר את כל האמת, אבל מסתירה ממנו את הפרט החשוב על חייה.

מאחר שהצופים יודעים שגיבורת הסדרה שיקרה, גם לבעלה וגם למשטרה (בעניין אחר), האמון בה מעורער. לפי הפרק הראשון מתוך שלושה במיני-סדרה, לא רק לה יש מה להסתיר. היחסים בין שלושת הגיבורים, שחייהם קשורים זה בזה, מאוד טעונים, מה שהופך את הצפייה לאינטנסיווית ומרגשת. ריצ'רד מקבריאן כתב ודייוויד דרורי ביים.

ותזכורת

הלילה, בשעה בלתי אפשרית (02:00), ישודר בבי-בי-סי פריים דיוקן של הילארי רודהאם קלינטון. סרט התעודה עוקב אחר 35 שנות הקריירה הפוליטית שלה, שלפי כמה מהדוברים בו עשויה להסתיים בבחירתה לנשיאה הראשונה של ארצות הברית.יאה הראשונה של ארצות הברית.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ