בן לוז לא ישחק, פישונט בספק

מאת אשר גולדברג
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מאת אשר גולדברג

שליח "הארץ" לקפריסין

אמצעי ביטחון חסרי תקדים קיבלו את פני הפועל ת"א שנחתה אתמול בלארנקה והמשיכה לבירת קפריסין ניקוסיה. יותר מ-1,300 שוטרים ואנשי ביטחון עם יחידות הימ"מ של קפריסין, מסוקים וכלבי גישוש נמצאים בכוח אבטחת משחקה של הפועל ת"א נגד מילאן.

בכביש מלארנקה לניקוסיה נסגר המסלול השמאלי לחלוטין ורק האוטובוסים של הפועל ת"א, כוחות המשטרה ושני מסוקים שהתחלפו ביניהם בליווי של השיירה הקטנה הוציאו משלוותם בפקק ארוך את נוסעי הכביש מניקוסיה. האיצטדיון נסגר לחלוטין ומלבד אנשי הפועל ת"א ואנשים מיוחדים שהורשו להיכנס, לא היתה כניסה למרחב האיצטדיון. למשטרה המקומית עוזרים סנ"צ אשר בן ארצי, ראש מטה האינטרפול הישראלי, וסנ"צ רפי לוגסי, סגן מפקד מרחב יפתח.

הפועל ת"א קיימה אתמול את האימון הראשון באיצטדיון המפואר בו תשחק מחר. כבר עכשיו ברור שבן לוז, שסובל ממתיחה בשריר האחורי ופגיעה בשריר 4 הראשים, לא יוכל לשחק והצטווה לנוח שבועיים. פצוע נוסף, אישטוואן פישונט, עדיין סובל מפגיעה בשוק. אתמול ערך פישונט אימון כמעט מלא ורק היום יתברר אם יוכל לפתוח בהרכב או להמתין על הספסל.

הפועל ת"א הגיעה לכאן רגועה, בדיוק כפי שעשתה לפני המשחקים בגאזיינטפ, צ'לסי, רמאנסקוויה ופארמה. הקפטן, שמעון גרשון: "אנחנו בשלב שכבר למדנו לא להתרגש ולהתייחס לכל משחק לגופו. השם מילאן מעורר אמנם הד ובהחלט זו חוויה לחשוב שתוך שבוע נשחק מולה פעמיים. המשחק כאן בקפריסין הוא ביתי עבורנו. אנחנו צריכים להתייחס למשחק כאילו הוא נערך בבלומפילד. אנחנו דרוכים ומוכנים". יוסי אבוקסיס: "אין ספק שמילאן היא קבוצת ענק, אבל כך אמרו גם על הקבוצות האחרות ששיחקנו מולן. מילאן טובה מהפועל ת"א, מנוסה יותר, אבל בעונה זו, כשאנחנו כ"כ מצליחים באירופה, חשוב שנשחק בדיוק כמו ששיחקנו במשחקים הקודמים".

הפועל ת"א תקיים היום אימון סגור לפני האימון של מילאן, אימון בו יתרגל דרור קשטן את ההרכב שבו יפתח. קשטן מרוצה מהמשטח ומהאיצטדיון. למשחק מחר אמורים להגיע נציגים של קבוצת סאנטנדר הספרדית כדי לראות את אילן בכר. כמו כן יגיעו נציגים של פרוג'ה מאיטליה לראות את יגאל אנטבי. במלון נמצאים סוכנים ונציגים של קבוצות נוספות מספרד, אנגליה ואיטליה, שציינו את שמם של שביט אלימלך ושמעון גרשון כמי שמהווים יעד למעקב מקצועי.

לקפריסין אמורים להגיע כ-2,000 אוהדי הפועל ת"א. משה תאומים סידר לגרעין הקשה של אוהדי הפועל ת"א 100 כרטיסים חינם. כמו כן סידרה הפועל ת"א לאוהדים קופה של 15 אלף שקלים לרכישת ציוד עידוד כגון תופים ודגלים. הספרדי לופז נייטו ישפוט במשחק.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ