אתרים מומלצים

איתי בנר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
איתי בנר

שרשראות של מסטיק

זה מה שקורה, כנראה, כשיש המון זמן פנוי. גארי דושל מאונטריו, קנדה, לעס כמה מסטיקים בשנת 1965, ובמקום להשליך את עטיפותיהם לפח האשפה, החל לשזור אותם יחד לשרשרת. עם הזמן הוא המשיך בתחביב המוזר, ולפני כמה ימים נקבעה השרשרת שלו כשרשרת המסטיקים הארוכה בעולם, באורך של 12.32 ק"מ ובמשקל של 251 ק"ג. עלות המסטיקים עצמם - כ-65 אלף דולר.

http://www.gumwrapper.com

וזה עוד נמשך

ואם כבר במסטיקים עסקינן, הידעתם שניתן להכין גם מסטיק בבית? בעזרת כוס קמח, מגבת בד ומים זורמים? אפשר לעשות עם זה בלונים גדולים יותר מאשר עם המסטיקים המסחריים, אבל צריך להתרגל לטעם. מתכון המסטיק הביתי, ועוד דברים שלא ידעתם שאפשר לדעת על מסטיק - במקדש הווירטואלי לגומי לעיסה.

http://www.clik.to/BubbleGum

שובו של האמין

עם שובו של דו"ח אמין לסצנת ביקורת הרשת, הפעם ברשימת דיוור, אפשר להעיף מבט על הגיליונות הקודמים של הדו"ח, שחלקם התפרסמו בזמנו גם ב"קפטן אינטרנט".

http://www.reshet.co.il/data/23.vs

תמונות בתערוכה

תערוכה וירטואלית של עבודותיה של הצלמת הישראלית הצעירה, מיכל חלבין, בוגרת מכללת ויצ"ו בחיפה. חלבין, שעבודה שלה מעטרת את שער ספרו החדש של יאיר לפיד, זכתה להכרה עוד במהלך לימודיה במכללה, בין השאר בשל בחירת הנושאים המרתקת והטכניקה.

http://www.michalchelbin.com

אין בושה

מירן פחמן, קופירייטר בן 27, סטודנט במכללה למנהל, עשה סידור עם המרצה שלו בקורס "פרסום ושיווק באינטרנט", שלפיו עבודת הסיכום שלו תהיה הקמת אתר שיקרא לגולשים לחתום על עצומה הקוראת למרצה, ד"ר אבי שוחט, לתת לפחמן את הציון 100. סוכם כי ציונו יהיה כמספר החותמים על העצומה. אם לשפוט על פי המצב בעת סגירת הגיליון, פחמן בדרך הנכונה.

http://www.tenli10.tk

משחק

סטריפ סיימון. העיקרון של משחק הסיימון מוכר: ארבעה כפתורים בצבעים שונים, כל אחד משמיע צליל אחר, והמטרה היא לזכור את רצף הצלילים הרנדומלי ולחזור עליו. ב"סטריפ סיימון" השינויים הם קלים: הכפתורים הם בעצם כיסאות צבעוניים, ובכל חזרה מוצלחת על הרצף מישהו מיושבי הכיסאות מוריד פריט לבוש.

http://marilis.msn.co.il/tzing.html

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ