נמצאה גופת המדריך הנעדר; נפל ממצוק בשמורת הרי אילת

מאת רויטל לוי-שטיין
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מאת רויטל לוי-שטיין

גופתו של שלמה דהן, מדריך טיולים מאילת, בן 26, שנעדר מאז שעות הבוקר המוקדמות של שלשום, לאחר שעזב קבוצת חברים איתם לן בשמורת הרי אילת, נמצאה אתמול בבוקר, למרגלות מצוק שממנו נפל. המקום שבו נמצאה הגופה מרוחק כמה קילומטרים מערבית למקום שממנו יצא דהן לטיול.

החיפושים אחר דהן נמשכו שלשום עד שעות הלילה המאוחרות והתחדשו אתמול בבוקר. שעות ספורות לאחר חידוש החיפושים, גילו צוותי החיפוש של יחידת החילוץ אילת וחבריו של דהן, את גופתו.

דהן יצא ביום ראשון לטיול ג'יפים עם חברים, הכולל לינת לילה כ-20 ק"מ צפונית-מערבית לאילת. בסמוך לשעה חמש בבוקר, הודיע לחברו כי הוא יוצא לטיול ברגל. חבריו סברו כי הוא יצא לטיול קצר באזור הלינה. אולם, משבושש להגיע, החלו בחיפושים אחריו. הג'יפ של דהן נותר בשטח הלינה. בצהריים דיווחו החברים לתחנת המשטרה באילת על היעדרו של דהן.

יחידת החילוץ של אילת, בסיוע שוטרים, גששים של צה"ל, כוחות צבא נוספים ופקחי רשות שמורות הטבע החלו בחיפושים נרחבים בכל האזור, בסיוע מסוק משטרתי ויחידת הכלבנים של המשטרה שהוזעקה לאילת. זאת, לאחר שהגששים התקשו להמשיך לעקוב אחר עקבותיו של דהן בשטח.

חבריו של דהן נאספו אתמול בבית החולים, לאחר שגופתו נמצאה. הם הביעו תמיהה והלם על כך שנפל ממצוק וציינו כי הוא היה מדריך טיולים מנוסה שהכיר את שמורת הרי אילת היטב.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ