לוח תוצאות

הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
הארץ

בייסבול

אמריקן ליג: בוסטון רד סוקס - בולטימור אורייאלס 5-3, דטרויט ליונס - קנזס סיטי רויאלס 4-0, מינסוטה טווינס - טאמפה ביי דווילרייז 2-3. נאשיונל ליג: פילדלפיה פיליס - סן פרנסיסקו ג'איינטס 8-5.

הוקי קרח

שלב רבע גמר הפלייאוף של ה-NHL: מזרח: (הטוב משבעה משחקים): מונטריאול קנדייאנס - בוסטון בוראינס 1-2 (מונטריאול ניצחה 2-4 בסדרה). מערב: קולורדו אוולאנז' - לוס אנג'לס קינגס 0-4 (קולורדו ניצחה 3-4 בסדרה).

אליפות העולם בשוודיה: בית ב': פינלנד - סלובקיה 1-3. בית ג': אוסטריה - סלובניה 3-5. ביץ ד': לאטוויה - איטליה 1-4.

טניס

טורניר מאיורקה סיבוב ראשון: גוסטאבו קוורטן - ניקולאי דוידנקו 3-6 ,2-6, מריאנו זאבאלטה - אלברט פורטאס 4-6 ,1-6, דומיניק הרבאטי - גיירמו קוריה 0-1 ,0-6 (קוריה פרש), דויד סאנצ'ס - פאראדון צ'ריספאן 4-6 ,2-6, גסטון גאודיו - פרננדו ויסנטה 2-6 ,3-6 ,6-0, מאגנוס נורמן - מריאנו אלברט 4-6 ,3-6, יארקו ניימינן - אנדרה סא 2-6 ,1-6, כריסטופ רושוס - כריסטיאן פלס 2-6 ,6-2 ,(7-9) 6-7.

טורניר המבורג נשים סיבוב ראשון: קונצ'יטה מארטינס - מארלן ויינגארטר 3-6 ,(5-7) 6-7, יילנה דוקיץ' - אנסטסיה מיסקינה 2-6 ,6-0 ,3-6, ברברה שט - מרטינה סושה 4-6 ,5-7, פרנצ'סקה שיאוונה - אירודה טויאגאנובה 0-6 ,1-6, מאגי סרנה - טטיאנה פאנובה 1-6 ,5-7.

טורניר בול סיבוב ראשון: אנה קורניקובה - יוליה ואקולנקו 2-6 ,2-6 ,(7-3) 7-6, אנג'ליק וידג'אג'א - סדה נורלאנד 0-6 ,2-6, הנרייטה נאגיובה - מיה מאטבצ'יץ' 2-6 ,(5-7) 6-7, טינה פיסניק - סוזנה היידובה 5-7 ,2-6, ורה זבונרבה - יאנה קאנדאר 2-6 ,3-6, ילנה קוסטאניץ' - טטיאנה פוטצ'ק 4-6 ,0-6 ,(7-5) 7-6.

טורניר מינכן גברים סיבוב ראשון: ריינר שוטאלר - תומאס יוהאנסון 3-6 ,5-7, אוליוור גרוס - ריימונד סלוטר 1-6 ,5-7 ,6-4, אנדריי פאבל - אנדראה גאוודנזי 4-6 ,3-6, ראדק סטפאנק - דניס ואן שפינגן 0-6 ,3-6, טומי האס - דויד נאלבאנדיאן 1-6 ,6-4 ,5-7, מיכאיל יוז'ני - הישאם אראזי 1-6 ,6-1 ,2-6, יונס אל אנאווי - מקס מירני 4-6 ,4-6, ניקולאס קיפר - ייבגני קפלניקוב 3-6 ,(9-7) 7-6 ,4-6, יירי נובאק - יאן-פרודה אנדרסן 4-6 ,1-6 ,6-1, פרננדו מליגני - זלייקו קראיאן 0-6 ,1-6 ,6-2.

אופניים

הטור של רומאנדי (שווייץ) פרולוג: 1. ריק ורברוגה (בלגיה) 4:13.48 דקות. 2. אלכסנדר מוס (שווייץ, פיגור של 1.45 שניות). 3. מרטין אלמיגר (שווייץ, פיגור של 2.23 שניות). 4. סוליוס רוסקיס (ליטא, פיגור של 2.73 שניות). 5. לאזלו בודרוגי (הונגריה, פיגור של 3.20 שניות).

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ