פסלי הדולפינים מרחובות ת"א נמכרו ב-1.3 מיליון שקלים

הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
הארץ

במכירה הפומבית של פסלי הדולפינים שהוצגו בחודשים האחרונים ברחובות גוש דן, נמכרו כל 116 הדולפינים תמורת כ-1.3 מיליון שקלים. את המכירה, שהתקיימה ביום חמישי במרכז ענב בתל אביב, ניהל דב חזן, מנהל בית המכירות תירוש. לדבריו, מרבית הקונים היו מנהלי חברות, קבלנים, בעלי מסעדות, חברות היי-טק וגם הורים שיכלו להרשות לעצמם להיענות לדרישה של הילד ולרכוש דולפין לחדר הילדים.

המחיר ההתחלתי לדולפין היה 777 דולר. הדולפין "החותר לשלום" של דוד גרשטיין נמכר ב-8,800 דולר; זוג הפסלים "קוקי ומאמי" של יובל מלר נמכר ב-8,200 דולר. הכנסות המכירה מיועדות למשפחות נפגעי טרור ומשפחות במצוקה. 25% מההכנסות יועברו לאמנים שהשתתפו בפרויקט. דדי הרניק, מנכ"ל קרן תל אביב לפיתוח, שיזמה את הפרויקט עם שרי אריסון, הגדיר את המכירה הצלחה גדולה והוסיף שהעירייה שוקלת ליזום בעתיד פרויקטים נוספים מסוג זה.

בחודשים הקרובים יקיים חזן עוד שתי מכירות נוספות ברוח זו. בירושלים, לכבוד יום הולדתו של אהוד אולמרט, תתקיים מכירה פומבית של האריות שהוצגו בחודשים האחרונים ברחבי העיר. בנוסף, בניין הקאמרי החדש, במרכז גולדה בתל אביב, ייחנך במכירה פומבית של טלפונים שיזמה אגודת הידידים של מוזיאון חיפה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ