הגולשים עוברים לסלולר: פרטנר תשקיע כ-25 מיליון שקל בהכפלת מערך האחסון

בלעדי לפי הערכות, נפח הגלישה הסלולרית יכפיל עצמו כל שנה בארבע השנים הקרובות. פרטנר: "הצורך לתת מענה ללקוחות הגלישה הסלולרית מחייב את הגדלת נפח האחסון שעומד לרשותנו"

אור הירשאוגה - פרשנות - חדש
אור הירשאוגה
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אור הירשאוגה - פרשנות - חדש
אור הירשאוגה

>> חברת פרטנר תכפיל את מערך שרתי האחסון בחברה בהשקעה בהיקף של 25 מיליון שקל. לדברי רונית רובין, סמנכ"לית מערכות המידע של פרטנר, המהלך יבוצע בשל הגידול בגלישה הסלולרית של הלקוחות בישראל. לפי מחקר של חברת סיסקו, תעבורת הנתונים הסלולרית תכפיל את עצמה כל שנה פי שניים עד 2014.

"הצורך שלנו לתת יותר ויותר מידע ללקוחות דורש את הגדלת נפח האחסון שעומד לרשותנו. הלקוחות רוצים לדעת מתי ואיפה הם גלשו. בנוסף, אנו זקוקים למידע לצורכי בינה עסקית", ציינה רובין.

במסגרת השדרוג שיבוצע, תחליף פרטנר שרתי אחסון מסוג קלאריון של EMC וציוד אחסון של NetApp בשרתי vMax שלEMC - שרתי אחסון בעלי יכולת אחסון גבוהה.

הזכייה הנוכחית מחזקת את מעמדה של EMC, הנמצאת במאבק מתמיד עם NetApp על שוק האחסון בישראל. עד עתה שימשו שרתי NetApp כ-20% מכלל מערכות האחסון בפרטנר.

בנוסף לרכישת מערכות אחסון, תשדרג פרטנר את מערך הגיבויים שלה כשהיא מתבססת על פתרונות מערכת גיבוי המידע לגאטו ודאטה-דומיין - מערכת נלווית לביטול כפילויות מידע של של EMC.

אל מול פתרונות אלה בחנה פרטנר פתרונות של חברת דיליג'נס הישראלית אותה רכשה יבמ. "פתרונות הגיבוי של דאטה-דומיין היו מרכיב חשוב בבחירה ב-EMC", ציינה רובין, שהוסיפה כי שי נוני, האחראי על תחום הגיבוי ב-EMC ומי שהיה בעברו איש NetApp ישראל, היה מעורב באופן פעיל במשא ומתן.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ