קדימה משיקה קמפיין למאבק במסים ובמחירי הדלק

צבי זרחיה
צבי זרחיה
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
צבי זרחיה
צבי זרחיה

מפלגת קדימה השיקה אתמול קמפיין ציבורי ופרלמנטרי במאבק במחירי הדלק והמסים בישראל. בכנס מחאה שנערך בכנסת טענה יו"ר האופוזיציה ח"כ ציפי ליבני (קדימה) כי "נתניהו מתדלק על חשבוננו 39 שרים וסגני שרים בממשלה הנוכחית".

לדבריה, "הממשלה הזו בפועל מדלדלת את הקופה כדי לתחזק את עצמה. זו ממשלה שלא רואה את האזרח ממטר - זה המצב. יש כאן בעיה מהותית שעוסקת בממשלה הזו - זה לא דיון תיאורטי. יש ראש ממשלה שדיבר על הפחתת מסים אך התוצאה הסופית היא שאדם שנכנס לתחנת הדלק, ששותה מים, שהולך למכולת - לא יכול לגמור את החודש. כשמדברים על מעמד הביניים שקורס, זה כולם. מדובר באנשים שמאבדים את המעט שחסכו בשביל הילדים, בשביל לתת להם חוגים, לשלם להשכלה גבוהה - האנשים האלה אוכלים היום את החסכונות או מתדלקים איתם".

בכנס נטלו חלק גם ארגון המוניות הארצי, ארגון מוניות ה"קסטל", ארגון המאבק להורדת מחירי הדלק, ארגון המובילים בישראל, נציגי ארגון מוניות השירות, ארגון אופנועי ישראל, נכים למען נכים ועוד.

ח"כ יואל חסון (קדימה) שיזם את הדיון אמר כי "המאבק הזה יצליח רק בשילוב כוחות של הכנסת והציבור ברחוב. המאבק הוא נגד שילוב של העלאות מסים ונגד מסע ההונאה. מצד אחד אומרים לציבור שמורידים מסים ישירים ומצד שני מוסיפים מסים אחרים כדי לכסות על כך".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ