אופיר בר-זהר, פרשנות
אופיר בר-זהר

>> שיא עונתי נקבע בתוכנית "האח הגדול" במוצאי שבת, כשהתוכנית זכתה לשיעור צפייה של 33.3%. העונה הנוכחית של התוכנית השיגה תוצאות גבוהות במיוחד מאז הושקה, וגם בשבוע החולף כבשו שני פרקי התוכנית את המקומות הראשונים בטבלת התוכניות הנצפות, ובפער משמעותי מהתוכניות האחרות. העקביות של התוצאות הגבוהות בשלב המוקדם יחסית של העונה מעלה את התהייה לאיזה שיאים תגיע העונה לקראת שלבי ההכרעה והגמר. כל הנתונים בידיעה נמסרו על ידי ועדת המדרוג, הם כוללים צפייה דחויה ומתייחסים לצפייה בכלל האוכלוסייה.

זכיינית ערוץ 2 קשת המשיכה לשלוט בטבלה עם שש תוכניות מתוך עשר המובילות. התוכניות המובילות של הזכיינית היו "ארץ נהדרת", "בקרוב אהבה", "עובדה" ו"פלפלים צהובים". למתחרה, רשת, ייצוג אחד בלבד בעשירייה עם גמר "רוקדים עם כוכבים", שהשיג תוצאה של 24.2%, הנמוכה במעט מזו שהשיג גמר העונה הקודמת שלה. ערוץ 10 הכניס רגל לעשירייה גם בשבוע החולף עם פרק של "היפה והחנון", שזכה לצפייה של 19.9% ודורג תשיעי.

בתחום החדשות הוביל ערוץ 2 בפער משמעותי ואופייני מהמתחרים, כשמהדורת "חדשות השבת" נהנתה גם מהמקפצה של "האח הגדול" והגיעה לתוצאה של 24.2%. ממוצע החדשות זכה לתוצאה של 22.2% ואילו "אולפן שישי" לא נכנס לעשירייה עם 17.4%. לחדשות 10 ממוצע של 10.2%, "המגזין עם אושרת קוטלר" זכה לצפיי של 7.2% ואילו "מהדורת שישי עם גיא זהר" השיגה 5.5%. התוכנית המובילה בערוץ 1 היתה "רואים עולם", המשודרת במוצאי שבת, עם 6% רייטינג בממוצע. "מבט" זכתה לצפייה של 4.9% ומהדורת יומן המשודרת ביום שישי זכתה לצפייה של 4.5%.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ