האחים צים במגעים להנפקת פעילות הנדל"ן שלהם

בלעדי ארבעה חודשים לאחר ההנפקה המוצלחת של כמעט חינם, שכבר זינקה ב-90%, לאחים צים נפתח התיאבון ? בכוונת האחים להנפיק את עסקי הנדל"ן לפי שווי של עד 400 מיליון שקל

ערן אזרן
ערן אזרן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
ערן אזרן
ערן אזרן

>> ארבעה חודשים לאחר שביצעו הנפקה ראשונה לרשת המרכולים כמעט חינם, האחים רני ועדי צים, בעלי צים שיווק, מתכננים לצאת לגיוס הון נוסף, הפעם לפעילות הנדל"ן שלהם - צים מרכזי קניות.

ל-TheMarker נודע כי החברה מקיימת כעת מגעים עם חברות חיתום בנוגע להובלת ההנפקה לפי שווי של 200-400 מיליון שקל. האחים עדיין לא הגיעו להחלטה לגבי עיתוי ההנפקה.

לקבוצה, המתמחה ברכישה, ייזום ופיתוח של קרקעות להקמת מרכזים מסחריים, יש כיום שמונה מרכזים בתהליכי תכנון ובנייה בערים שונות בפריפריה. המרכז הראשון ייפתח באוקטובר בנהריה, ואליו יצטרפו מרכז בפתח תקוה שייפתח בפברואר 2011, מרכז בנתיבות שייפתח במארס 2011, מרכז בערד שייפתח באוקטובר 2011 ומרכז במעלות שייפתח בנובמבר 2011. מרכזים נוספים בבית שאן, אריאל וטבריה נמצאים בתהליכי תכנון ועתידים להיפתח ב-2012.

צים שיווק הוקמה ב-99', ופעילות הקמעונות שלה צמחה מסניף אחד ל-23 סניפים נכון לסוף הרבעון השלישי של 2010. החברה מחזיקה כיום בנתח של 3.5% משוק המזון המבורקד (מה שעובר דרך קופות). היא מתכננת להגדיל את נתח השוק שלה באמצעות פתיחת 11 סניפים עד 2012.

הכסף שגויס נועד לפתיחת סניפים, להקמת מרכז לוגיסטי ולפירעון אשראי לזמן קצר בסכום של עד 50 מיליון שקל. הכנסות החברה הסתכמו ב-273.5 מיליון שקל ברבעון השלישי של 2010 - עלייה של כ-43% לעומת הרבעון המקביל. הרווח התפעולי זינק פי שלושה ל-13.3 מיליון שקל. בשורה התחתונה הרווח הנקי בתקופה זו עלה פי ארבעה ל-13.6 מיליון שקל. החברה הודיעה אז כי בכוונתה לחלק דיווידנד בסכום של 13.8 מיליון שקל.

החברה נסחרת באחד העם לפי שווי שוק של 650 מיליון שקל. המניה ירדה אתמול בכ-6%. מאז הנפקתה עלתה המניה ב-90%.

האחים צים הכחישו את הדברים.

כתבות מומלצות

מנהיג מפלגת חוק וצדק ירוסלב קצ'ינסקי בוורשה, בפברואר

האיש החזק בפולין לעג לטרנסים: "אני לא ולדיסלב, מעכשיו אני זושה"

מפגינה בעד הזכות להפלות מחוץ לבית המשפט העליון בוושינגטון

לא להאמין, אבל בחשיכה הזאת אפשר בכל זאת למצוא נקודת אור

מתוך "אלביס". בלי גילויים סנסציוניים

כמי שהיה עד לתופעת אלביס בשנות ה-50, אני ממליץ על צפייה בסרט

Myvatn, Iceland

הרוחות כמעט העיפו אותנו, הנוף פיצה על הכל: טיול בצפון איסלנד

הזמרת תמר אייזנמן
תל אביב 
תא
תא
מוסיקה
מוזיקה

"אני לא בת 21 שבאה לכבוש את התפוח הגדול. באתי לתת בו ביס"

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ