"היפה והחנון" ניצחה את יואב גלנט

הריאליטי של ערוץ 10 דורג במקום ה-11 וזכה לרייטינג גבוה מהראיון עם המועמד לרמטכ"לות

אופיר בר-זהר, פרשנות
אופיר בר-זהר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אופיר בר-זהר, פרשנות
אופיר בר-זהר

>> שבוע אופייני אך מעניין חלף על צופי וערוצי הטלוויזיה: שני פרקי "האח הגדול" זכו לנתונים גבוהים, "עובדה" רשמה שיא עונתי וזכיינית ערוץ 2 קשת הכניסה חמש נציגות לרשימת עשר התוכניות הנצפות; הזכיינית המתחרה רשת הכניסה לעשירייה את שתי תוכניות הפריים טיים של יום שני החדש שלה; ובערוץ 10, "היפה והחנון", הג'וקר של הערוץ, הצליחה להביס אפילו את הראיון הראשון עם המועמד לרמטכ"לות יואב גלנט, ששודה מולה.

שני פרקי "האח הגדול" הגיעו שוב לראש הטבלה, עם שיעור צפייה של 34.3% לפרק ההדחה ביום שבת ושל 31.8% לפרק ששודר ביום רביעי. לשבוע המוצלח של קשת מצטרף שיא עונתי לתוכנית "עובדה" עם התחקיר בנוגע לחיסולו של עימאד מורנייה. התוכנית השיגה רייטינג של 23.5% ודורגה חמישית. לדברי קשת, עונה זו, העשירית במספר, היא החזקה ביותר של "עובדה" מאז השקתה, עם רייטינג ממוצע של 22% לתוכנית. שתי התוכניות הנוספות של קשת שנכנסו לעשירייה הן "ארץ נהדרת" שדורגה שלישית עם שיעור צפייה של 26.9%, ו"בקרוב: אהבה", שנהנית מהמקפצה של "האח הגדול", שדורגה שביעית עם שיעור צפייה של 20.4%.

רשת השיקה שתי תוכניות חדשות ביום שני, שנכנסו שתיהן לעשירייה - תוכנית התחקירים "360" שדורגה שמינית עם שיעור צפייה של 19.4%, והדרמה "סימני שאלה", שדורגה עשירית עם 18.7%. ביום שלישי היתה חתומה תוכנית התחקירים החדשה על הראיון הראשון עם גלנט. למרות ההישג והעובדה שהראיון צוטט בכלי תקשורת רבים אחרים, באותו הערב בחר הקהל לצפות ב"היפה והחנון" ששודרה בערוץ 10 ודורגה 11 עם שיעור צפייה של 18.4%.

כל נתוני הרייטינג מתייחסים לצפייה בכלל האוכלוסייה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ