קבוצת רכישה תרכוש גג בפלורנטין - ותחזק את הבניין כולו

את קבוצת הרכישה מארגנות שתי חברות שיצרפו חברים תמורת מחירי דירה סופיים של 1.05-1.4 מיליון שקל

רנית נחום-הלוי, פרשנות
רנית נחום-הלוי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
רנית נחום-הלוי, פרשנות
רנית נחום-הלוי

>> קבוצות הרכישה נכנסות לתחום תמ"א 38 (תוכנית המתאר הארצית לחיזוק מבנים מפני רעידות אדמה): בימים אלה מתארגנת קבוצה לרכישת זכויות לבנייה על גג בניין בשדרות וושינגטון 30 בשכונת פלורנטין בתל אביב, במסגרת חיזוק המבנה על פי תמ"א 38. החברות המארגנות את הקבוצה חתמו על הסכם אופציה לרכישת הזכויות על הגג, בשטח של כ-150 מ"ר, תמורת 5.5 מיליון שקל. במסגרת הרכישה יחוזק הבניין, וייבנו בו 2.5 קומות נוספות, שבהן 6 יחידות דיור שיוצעו לחברי הקבוצה במחירים סופיים וידועים מראש.

בבניין כיום 3 קומות ובהן 9 יחידות דיור בשטח של 40-70 מ"ר. הפרויקט החדש יכלול את שיפוץ המבנה וחיזוקו, תוספת מעלית חיצונית ושימור חזיתות. זכויות הבנייה שיקבלו הדיירים הן בהשלמת הקומה השלישית, שכיום יש בה יחידת דיור אחת, וכן בתוספת בניה של שתי קומות נוספות עם יציאה אל הגג. יחידות הדיור שייבנו בבניין יהיו בשטח של 50-75 מ"ר, ויימכרו במחירים סופיים של 1.05-1.4 מיליון שקל. דירת הדופלקס תימכר בכ-2 מיליון שקל.

את קבוצת הרכישה מארגנות החברות גלובל לנדמרק שבבעלות אורן פלד, עופר בן-דור ורמי בן-עמי וליווינג ספייס שבבעלות עופר ואורית וינברג. על הסכם האופציה מול בעלי הדירות הן חתמו לפני כארבעה חודשים, וכעת הן נמצאות בשלב של גיבוש החברים לקבוצה.

ההערכות הן כי כל חבר קבוצה יידרש לשלם עבור הזכויות בגג מ-550 אלף שקל, למי שיבקש לרכוש דירת 50 מ"ר, ועד ל-1.5 מיליון שקל למי שירכוש את דירת הדופלקס. החברה מעריכה כי ההשקעה בפרויקט תהיה בהיקף של 8.6 מיליון שקל. לפרויקט קיימת תוכנית בניין עיר, שמכוחה הגישו החברות בקשה להיתר בנייה.

כתבות מומלצות

מנהיג מפלגת חוק וצדק ירוסלב קצ'ינסקי בוורשה, בפברואר

האיש החזק בפולין לעג לטרנסים: "אני לא ולדיסלב, מעכשיו אני זושה"

מפגינה בעד הזכות להפלות מחוץ לבית המשפט העליון בוושינגטון

לא להאמין, אבל בחשיכה הזאת אפשר בכל זאת למצוא נקודת אור

מתוך "אלביס". בלי גילויים סנסציוניים

כמי שהיה עד לתופעת אלביס בשנות ה-50, אני ממליץ על צפייה בסרט

Myvatn, Iceland

הרוחות כמעט העיפו אותנו, הנוף פיצה על הכל: טיול בצפון איסלנד

הזמרת תמר אייזנמן
תל אביב 
תא
תא
מוסיקה
מוזיקה

"אני לא בת 21 שבאה לכבוש את התפוח הגדול. באתי לתת בו ביס"

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ