6 חדרים בפ"ת ב-1.5 מיליון שקל

ניתוח עסקה

שלומית צור
שלומית צור
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שלומית צור
שלומית צור

העסקה: דירת 6 חדרים בשכונת אם המושבות החדשה בפתח תקוה נמכרה ב-1.514 מיליון שקל במסגרת פרויקט MAX של קבוצת רכישה שמארגנת חברת אמפא מליבו. הדירה, בשטח 129 מ"ר ועוד 19 מ"ר מרפסת, ממוקמת בקומה הרביעית של הבניין ופונה לכיוון דרום מזרח. יש לדירה שתי חניות צמודות.

ניתוח העסקה: הפרויקט, הצפוי לקום בין הרחובות יעל רום, משה סנה וגיסין בשכונות אם המושבות החדשה, כולל 4 בניינים בני כ-20 קומות ו-308 דירות. במסגרת פרויקט זה, אמפא מליבו מתחייבת מראש למחיר הסופי, בניגוד לפרויקטים אחרים של קבוצות רכישה. קבלן הביצוע של הפרויקט הוא חברת מליבו, חברה אחות של מארגנת הקבוצה.

את הדירה רכשו בני זוג עם שני ילדים, משפרי דיור מהשכונה. המחיר ששולם משקף סכום של 10.8 אלף שקל למ"ר (כאשר מחשבים את שטח הדירה ועוד מחצית משטח המרפסת). מדובר במחיר נמוך יחסית למ"ר בהשוואה לעסקות דומות בשכונה, שדירות 6 חדרים הן מוצר נדיר בה.

לפני כחצי שנה נמכרה דירת 6 חדרים בקומה 11 בפרויקט Unik Park של החברות אמריקה ישראל וישראל לוזון ברחוב יעל רום ב-2 מיליון שקל. הדירה גדולה משמעותית מהדירה שנמכרה בעסקה הנוכחית, וכוללת 154 מ"ר ועוד מרפסת בשטח 21 מ"ר. המחיר משקף סכום של 12.1 אלף שקל למ"ר. בנוסף לגודלה של הדירה, תרמו להבדל המחירים עוד פרמטרים - הדירה שנמכרה לפני חצי שנה ממוקמת בקומה גבוהה יותר והיא נרכשה מיזם ולא במסגרת קבוצת רכישה.

שורה תחתונה: עסקה משתלמת למשפרי דיור מוגבלים בתקציב

-

סייעו בניתוח העסקה: חברת היילנד משווקת פרויקט MAX, עופר רביבו מתיווך טל נדל"ן באם המושבות

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ