סאפיינס תקים מערכת לניהול החלטות במוסד אמריקאי ב-5 מיליון דולר

ליאור זנו, פרשנות
ליאור זנו
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
ליאור זנו, פרשנות
ליאור זנו

>> סאפיינס, חברת הבת של פורמולה המפתחת תוכנות לענף הביטוח, הודיעה אתמול כי חתמה על חוזה עם מוסד פיננסי אמריקאי גדול בהיקף של 5 מיליון דולר. סאפיינס תקים פלטפורמה לניהול החלטות בחברה. בתגובה עלתה מניית החברה אתמול ב-7.2% בבורסה בתל אביב במחזור מסחר של כ-400 אלף שקל, כפול ממחזורה הממוצע.

"מדובר במערכת חדשנית שכמוה אין עוד כיום בשוק", אמר רוני גלעדי, סמנכ"ל הכספים של סאפיינס. "כיום יש מערכות אופרטיביות כמו VRP ו-CRM, ומעליהן יש מערכות ניהוליות כגון BI, שהן מערכות תומכות החלטה שמסוגלות לייצר דו"חות וחיתוכים. המערכת שלנו משלימה את כל אלה - היא תומכת בקבלת החלטות לגבי המדיניות העסקית על בסיס מערכות תומכות החלטה. היא עוקבת אחרי מחזור חיים של החלטה".

"אנחנו נמצאים בתהליך אישור תקינה יחד עם ארגון Object Management Group (OMG), שמתמחה בסטנדרטיזציה, והתהליך אמור להתחיל במארס השנה. החוזה עם הגוף הפיננסי נחתם עכשיו, זוהי המערכת הראשונה שיצאה לשוק. היא אמורה לעלות לאוויר לראשונה במהלך 2011", אומר גלעדי. "אנחנו נמצאים בתהליכי בדיקה ראשוניים עם גופים פיננסיים גדולים נוספים שבוחנים את המערכת. תהליך קבלת החלטות כזה יכול להשפיע בצורה מהותית על הביזנס שלהם".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ