אפריקה מגורים מכרה בתוך חודש 135 דירות ב-256 מ' ש'

הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
הארץ

>> למרות הדיווחים השונים של משרד האוצר על ירידה מסוימת בקצב רכישת הדירות למגורים, בפועל חלק מהחברות ממשיכות למכור דירות בקצב גדל והלך. כך, חברת אפריקה מגורים מקבוצת אפריקה ישראל ציינה כי נרשמו ביקושים גבוהים לדירות שלה במבצע מכירות ארצי שלה בשם "חבל על הזמן" בשיתוף פעולה עם בנק מזרחי טפחות.

אפריקה מגורים דיווחה כי בתוך 30 יום מהכרזת המבצע היא מכרה 135 דירות בתמורה כוללת של 256 מיליון שקל. במסגרת המבצע העניקו אפריקה מגורים ובנק מזרחי טפחות לרוכשי הדירות תנאים ייחודיים לרכישת דירה ב-10 מפרויקטי החברה, שכללו משכנתאות לתקופה של 15, 20 ו-25 שנה בשיעורי ריביות מועדפים ובהיקפים של 0.5-1.5 מיליון שקל. בנוסף, איפשרה אפריקה מגורים לרוכשים את דחיית תשלומי המשכנתא לתקופה של שנתיים.

מהנתונים שהחברה הציגה עולה עוד כי שלושת הפרויקטים שבהם נרשם שיעור המכירות הגבוה ביותר הם שלה: לב הסביונים אם המושבות פתח תקווה (26 דירות), שער הים בראשל"צ (22 דירות) וסביוני ים חיפה בקרית ים (24 דירות).

איל חכם, סמנכ"ל שיווק ומכירות באפריקה מגורים, אמר כי "ניתן לראות שנמשכת מגמת ההתעניינות והביקושים לדירות של 4-5 חדרים בקרב זוגות ומשפחות משפרי דיור".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ