קצרים

הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
הארץ

אגמון ושת' מתרחב >> משרד אגמון ושות' צירף באחרונה ארבעה שותפים חדשים: עורכי הדין אלעזר נחלון, רון רוה, אבי שפרמן וישראל עטר. נחלון מתמחה בליטיגציה מסחרית, רגולציה, ומשפט מנהלי; רוה מתמחה בתחומי האנרגיה, ובליטיגציה אזרחית-מסחרית; שפרמן ועטר מתמחים בתכנון ובנייה ובנדל"ן.

טרנדאיט מגייסת >> עורכי הדין קובי בן-שטרית ודוד רונס ממשרד יגאל ארנון ושות' ייצגו את חברת התוכנה טרנדאיט בגיוס של כ-3 מיליון דולר מקבוצת שקד. טרנדאיט עוסקת בפיתוח טכנולוגיה המבוססת על אותות סלולריים של משתמשים ברשתות.

עבודה עברית מפיצה >> עו"ד עידו חיטמן ממשרד יגאל ארנון ושות' ייצג את חברת עבודה עברית בחתימה על הסכם הפצה עם חברת הליקון. בין שתי החברות הוסכם כי עבודה עברית תפיק, בין היתר, אלבומי מחווה ליצירותיהם של שלום חנוך, חוה אלברשטיין, ומאיר אריאל ז"ל, שיופצו על ידי חברת הליקון.

היועצת המשפטית של איגוד הפנסיה הישראלי >> עורכת דין לי בן-זקן, שותפה במשרד עורכי דין ארנון שגב ושות', מונתה ליועצת המשפטית של איגוד הפנסיה הישראלי. האיגוד הוקם על ידי החברות המנהלות קרנות פנסיה שבבעלות בתי ההשקעות. בן-זקן עומדת בראש מחלקת פנסיה וגמל במשרד.

מימון ישיר מוכרת >> עורכי הדין עופר לוי ואביעד לחמנוביץ' ממשרד פרופ' יובל לוי ושות' ייצגו את מימון ישיר, זרוע האשראי החוץ בנקאי של קבוצת ביטוח ישיר, בעסקת מכירת תיק הלוואות בסכום של 180 מיליון שקל לבנק אגוד. מדובר בהלוואות שהעניקה החברה ללקוחות פרטיים לצורך רכישת כלי רכב.

מכירת נכסים של אנקור >> עורכי הדין יואב רזין ושי דיל ממשרד נשיץ ברנדס ייצגו את חברת אנקור מערכות בעסקת מכירת נכסים בשווי של כ-30 מיליון שקל. במסגרת העסקה נמכרו נכסיה של אנקור לחברת ווי! (We), החברה בת של חילן טק. עורכי הדין מני גורמן ויוני שניידמן ממשרד שטיינמץ, הרינג, גורמן ייצגו את חילן טק בעסקה.

חיזוק לדירקטוריון מעצ >> עורכת הדין ברוריה לקנר, שותפה במשרד בן שחר, לקנר ושות', מונתה ליו"ר ועדת הביקורת של דירקטוריון מעצ - החברה הלאומית לדרכים.

הייצוג של ברק קפיטל >> עורכי הדין עופר צור והגר אלון וינדמן ממשרד גורניצקי ושות' ייצגו את חברת ברק קפיטל, שבשליטת משפחת בקשי, ואת קבוצת דלק במכירת חלקה בחברת תעודות הסל אינדקס לחברת דש איפקס. את דש ייצגו עורכי הדין אילנית לנדסמן וניר דאש ממשרד הרצוג פוקס נאמן.

פינברג ושות' קולט >> משרד עורכי דין פינברג ושות', משרד עורכי הדין הגדול בישראל לייצוג מעסיקים בדיני עבודה, קלט לשורותיו את עורך דין אוהד גלעדי, ששימש עורך דין באגף לאיגוד מקצועי של הסתדרות העובדים הכללית החדשה.

הליווי של אספן >> עורכי הדין ירון גבר ובועז אדלשטיין ממשרד גולדמן, ארליך, גבר, אדלשטיין ליוו את חברת אספן הציבורית בשתי עסקות להקמת 31 מתקנים סולריים, בשווי כולל של 20 מיליון שקל. בנוסף, ייצג גבר את חברת אספן גרופ בהסכם אופציה עם חברת אמירי זכרון יעקב לגבי קרקע שעליה מוקם בית מלון בשכונת כפר הים בחדרה.

כהן, וילצ'יק, קמחי ושות' מתגבר >> משרד עורכי הדין כהן, וילצ'יק, קמחי ושות', צירף באחרונה לשורותיו את עו"ד ד"ר אתי רוזנבלום, שמשמשת מרצה לדיני תכנון ובנייה בפקולטה למשפטים באוניברסיטת בר אילן. רוזנבלום תתגבר את מחלקת התכנון והבנייה במשרד, בראשותו של עו"ד אלי וילצ'יק.

מ. פירון מתחזק >> עו"ד עודד אופק מצטרף כשותף למחלקת שוק ההון של משרד מ. פירון ושות'. אופק עובד בפירון זה כשנתיים וחצי ומתמחה בייעוץ משפטי למנהלי קרנות נאמנות, תעודות סל ומנהלי תיקים, ומנהל את תחום קרנות הנאמנות והמכשירים הפיננסיים במחלקת שוק ההון במשרד.

שותף חדש בפישר, בכר, חן, וו, אוריון ושות' >> עורך דין בחיר סבן, התמנה לשותף במחלקה הבינלאומית במשרד פישר בכר חן וול אוריון ושות'. סבן הצטרף למשרד ב-2006 והשתתף, בין היתר, בייצוג קבוצת יורוקום בעסקה לרכישת גרעין השליטה בחברת בזק.

סרגון רוכשת >> עורכי הדין ליאור אבירם, לימור פלד, גדי אוזן ועופר מנור ממשרד שבלת ושות' ייצגו את חברת סרגון בעסקת רכישת חברת נרה נטוורקס מנורווגיה תמורת כ-50 מיליון דולר. סרגון, ספקית פתרונות תקשורת הנסחרת בנאסד"ק ובתל אביב, רכשה את נרה, מומחית בקישוריות מיקרוגלים למרחקים ארוכים.

המועמד של סיעת תנופה >> עורך דין יוסי חכם יהיה מועמד סיעת תנופה לתפקיד יו"ר ועד מחוז חיפה של לשכת עורכי הדין בבחירות הקרובות. חכם יחליף את עורכת דין רחל בן-ארי, שהודיעה על החלטתה לסיים את תפקידה בסוף הקדנציה הנוכחית. חכם הוא שותף במשרד חכם את אור זך מקרית מוצקין.

מבפרקליטות למשרד אמנון בן-דרור >> עורך דין שובל אושפיז מצטרף למשרד עורכי דין אמנון בן-דרור, המתמחה בדיני המשפחה. אושפיז שימש בחמש השנים האחרונות עורך דין בפרקליטות הצבאית.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ