ענבל אור מתחילה בשלב השלד הבורסאי

אור רכשה את השלד הבורסאי מיינרום מידי אביחי סטולרו ומתכננת להכניס לתוכו את פעילות הנדל"ן שלה

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

>> יזמת הנדל"ן ומארגנת קבוצות הרכישה ענבל אור מכניסה את חברת הנדל"ן שבבעלותה, אור סיטי נדל"ן, לתוך השלד הבורסאי מיינרום.

כחלק מהעסקה עם בעלי השלד - אביחי סטולרו, לוגי-בר לחי וארסג נדל"ן - סטולרו ירכוש את הפעילות הקיימת של מיינרום בתחום ההובלה הימית, והשלד שיישאר יועבר לרשות אור תמורת 90% מהמניות. ההסכם מותנה עוד בקבלת אישור הדירקטוריון. בתגובה לפירסומים עלתה מניית מיינרום ב-13.6%.

בדיווח שהוציאה מיינרום למשקיעים לא צוינו המאזנים הפיננסיים של אור סיטי נדל"ן, אלא נאמר כי דו"חות החברה ל-2010 יפורסמו כאשר יושלמו, כך שהמשקיעים יצטרכו להמתין. בדיווח גם לא צוין כמה ישלם סטולרו עבור הפעילות של מיינרום שהוא רוכש או מהי הערכת השווי של אור סיטי נדל"ן שלפיו יתבצע המיזוג.

אור סיטי היא חברה פרטית שנוסדה ב-2005 והיתה עד כה בבעלות מלאה של ענבל אור, העוסקת בתחום הנדל"ן 12 שנים. שני תחומי הפעילות המרכזיים של החברה הם ארגון קבוצות רכישה בתחום וייזום פרויקטי נדל"ן למגורים.

לפי דיווחי החברה, בבעלותה של אור אופציות לביצוע שני פרויקטים למגורים ברמת גן, והחברה פועלת כעת לגיבוש קבוצות הרכישה ולמימוש האופציות, שמשקפים מכירות בהיקף של מאות מיליוני שקלים. החברה בונה כעת את פרויקט אור טאואר ברמת גן, שבו יהיו יותר מ-100 יחידות דיור, וחלקה של אור בפרויקט הוא 50%. אור שותפה (50%) גם בפרויקט מגדל הצעירים ברחוב מנחם בגין בתל אביב, שבו מתוכננות להיבנות 460 יחידות דיור. שני פרויקטים נוספים שממתינים לאישור הם אור על הפארק, שבו ייבנו 100 יחידות דיור, ותאומי אור סיטי שבו ייבנו 48 יחידות דיור, שניהם ברמת גן.

בעבר השלימה החברה פרויקט שבו 12 יחידות דיור בארניה רמת גן, פרויקט של שמונה יחידות דיור בריינס בגבעתיים ופרויקט של 11 יחידות דיור בהסנה ברמת גן. שני פרויקטים של החברה נמצאים כעת בשלב אכלוס, פרויקטים נוספים בשלבי בנייה ו-10 נוספים בשלבי קבלת היתרי בנייה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ