מישורים - הצעת רכש חליפין לאג"ח בהיקף של עד 30 מ' שקל

הסיפור היומי

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

>> חברת הנדל"ן מישורים שבשליטת גיל בלוטרייך השלימה הצעת רכש חליפין נוספת של האג"ח שלה כדי להאריך את המח"מ של ההתחייבויות לנכסים, שחלקם נקנו בתקופה אחרונה ואמורים להניב תזרימי מזומנים משמעותיים בעתיד.

במסגרת ההצעה הנוכחית הציעה החברה למשקיעים לרכוש מהם אג"ח מסדרה א' בהיקף של עד כ-30.5 מיליון שקל ערך נקוב, בעלות מח"מ קצר של 1.91 שנים ושנסחרות בתשואה לפדיון של 2.84%. בתמורה להנפיק (למכור) להם אג"ח סדרה ב', בעלות מח"מ ארוך יותר של 4.3 שנים, הנסחרות בתשואה לפדיון גבוהה יותר של כ-6% - שדירוגן אושרר באחרונה בידי S&P מעלות ברמה של BBB עם תחזית שלילית. במהלך ההצעה נרשמו ביקושים של פי שניים לערך לעומת היקף ההחלפה.

החלפה זו מצטרפת להחלפה נוספת שביצעה החברה לפני כחודש של סדרה א' בהיקף של כ-40 מיליון שקל. במהלכה נרשמו ביקושים של כ-78 מיליון שקל, כך שבמסגרת שתי העסקות בוצעו החלפות של 71 מיליון שקל.

מנכ"ל מישורים, רמי שריקי, ציין כי "ההשלמה המוצלחת של ההחלפה היא הבעת אמון של בעלי האג"ח בפעילות החברה. במקביל, החלפת האג"ח תאריך את משך החיים הממוצע של התחייבויות החברה ותסייע לנו להמשיך לממש את האסטרטגיה לקניית נכסים בהזדמנות, השבחה ומכירה תוך הצפת ערך לבעלי המניות".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ