קיקה נערכת לתחרות באיקאה - 700 מכולות עושות דרכן לישראל

בלעדי פתיחת הסניף בנתניה מתוכננת לרבעון האחרון של השנה בהשקעה של כ-150 מיליון שקל

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

>> רשת הריהוט ועיצוב הבית קיקה (kika) נערכת לפתיחת החנות בישראל. שבועיים לאחר קבלת אישורה של ועדת ערר מחוזית מרכז לפתיחת החנות בנתניה, הזמינה הרשת את המלאי. הפתיחה מתוכננת לרבעון האחרון של השנה בהשקעה של כ-150 מיליון שקל. החנות תתפרש על פני כ-18 אלף מ"ר, מהם 12 אלף מ"ר לטובת החנות עצמה.

סמנכ"ל הסחר של קיקה ישראל, אבי אברהם, שולח בימים אלה את הזמנות המלאי הראשונות להנהלת הרשת האוסטרית, ובשבוע הקרוב ייצאו לישראל כ-700 מכולות שבהן יותר מחצי מיליון מוצרים - חדרי שינה, חדרי אירוח, מטבחים, שולחנות, כסאות, מערכות אוכל, טקסטיל לבית, תאורה, מוצרי תינוקות ועוד. המשלוח יכלול את כל המוצרים שתכיל החנות עם פתיחתה.

"בחודשים האחרונים למדנו את הרשת, את המוצרים והמגוון הרב של המותגים שהיא מציעה, ונערכנו בצורה האופטימלית כדי להביא את התמהיל הנכון והמתאים ביותר לקהל הישראלי", אמר אברהם ל-TheMarker.

הסניף הראשון של קיקה בישראל היה אמור להיפתח כבר לפני חודשים בנתניה על ידי בעל הזיכיון בישראל, סלומון בטיטו. ואולם רק לפני שבועיים החליטה ועדת ערר מחוזית מרכז, בראשות עו"ד מיכל גלקין-גולן, לאשר את התוכנית לבניית הפרויקט ודחתה את טענות הסוחרים. אלה טענו כי העבודות במתחם אינן הולמות את היתר הבנייה בקריית ספיר שבאזור התעשייה הדרומי בעיר.

בעלי העסקים הגישו את ההתנגדויות בין היתר בטענה כי הקמת הסניף מנוגדת לתמ"א 35, שמטרתה למנוע את זליגת המסחר לשולי הערים. ועדת הערר המחוזית דחתה את טענותיהם וציינה כי פעילות הסניף במיקום המיועד - רחוב הגביש הסמוך לאיצטדיון העירוני - אינה בשולי העיר, כי אם בתחומו של אזור תעסוקה מפותח.

קיקה, שיכלה ליהנות מהיעדרה של חנות איקאה בפולג שנשרפה לפני כחודש, יכולה לקוות שתיפתח לפני שחנות איקאה בפולג תחזור לפעילות בעוד כשנה.

קיקה נוסדה ב-1910, והיא אחת מחמש רשתות הריהוט הגדולות באירופה, עם יותר מ-70 סניפים באירופה והיקף מכירות שנתי של יותר ממיליארד יורו בשנה. הרשת מעסיקה יותר מ-8,000 עובדים ומנוהלת על ידי פול קוך, מבעלי הרשת.

כתבות מומלצות

משה טוב עם אשתו רות וילדיהם. הסיפור הוסתר במשך שנים

מתחת לאף של פינושה, השגריר הישראלי הציל מאות צ'יליאנים ממוות

התינוק הרוקד של "אלי מקביל"

אנחנו נתקלים במילה הזאת כל הזמן, מעטים יודעים מה מקורה

לפי תושבים, הורים המחפשים לילדיהם עתיד טוב יותר לא רושמים אותם לבתי הספר הממלכתיים-ערביים

למעט מאוד ערבים ביפו יש תואר אקדמי. המכשולים מתחילים כבר בגן

שיעור תכנות בבית ספר בנס ציונה. תפקידם של המורים נהפך לקשה מתמיד

ב-1 בספטמבר כבר לא אהיה מורה. שבעה רגעים מתוך המסע שלי במערכת

גרירת המסעדה, בשבוע שעבר. בלטה בקו הרקיע של נמל אברדין מאז 1976

המסעדה הצפה שהיתה מסמלי הונג קונג טבעה, ועבור התושבים זה סימן

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ