צייד איילים לא חוקי נידון לצפות בסרט במבי פעם בחודש בזמן מאסרו

שופט במיזורי גזר את העונש על דיוויד בארי שצד איילים באופן לא חוקי יחד עם שני אחיו, אביו ואדם נוסף שגם נעצרו. לפי חוקרים, חלק מהם השתמשו באורות שבלבלו את האיילים והפכו אותם לטרף קל

לוגו אי-פי
אי-פי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
לוגו אי-פי
אי-פי

צייד ללא רישיון נידון לצפות בסרט דיסני המפורסם במבי בגין הרג לא חוקי של מאות איילים. הצייד, דיוויד בארי, נידון על ידי בית משפט במיזורי לצפות בסרט פעם בחודש לפחות במהלך תקופת מאסרו שתימשך שנה.

"האיילים היו שלל שנלקח באופן לא חוקי, לרוב בלילה, תמורת ראשיהם בעוד שגופותיהם הושלכו לזבל", אמר דון טרוטר מטעם התביעה במחוז לורנס בדרום מערב המדינה. בארי לא היה לבדו אלא לווה על ידי אביו, שני אחיו וגבר נוסף שסייע להם לצוד, לדוג ולזייף רישיונות ציד באופן קבוע או זמני. הנאשמים נידונו גם לשלם קנסות בסך 51 אלף דולר, אולם השופט החליט להטיל על בארי עונש מיוחד נוסף.

דיוויד בארי
דיוויד באריצילום: /אי־פי

לפי מסמכי בית משפט, השופט רוברט ג'ורג' הורה לבארי "לצפות בסרט במבי של וולט דיסני לכל המאוחר עד 23 בדצמבר השנה ולפחות פעם אחת בכל חודש לאחר מכן". אביו של בארי ואחיו קייל נעצרו בחודש אוגוסט בתום תשעה חודשי חקירה שכללה מקרים נוספים בקנזס, נברסקה וקנדה. החקירה הובילה למעצרם של עוד 14 תושבים במיזורי שנגדם הוגשו יותר מ-230 כתבי אישום ב-11 מחוזות.

החוקרים הוסיפו כי אחיו השני של בארי, אריק, נעצר גם כן מאוחר יותר יחד עם אדם נוסף בזמן שעקבו אחר איילים וניסו ללכוד אותם בעזרת שימוש באורות שגורמים לאיילים לעצור וכך קל יותר לצוד אותם. חקירת משפחת הציידים האכזרית החלה בסוף 2015 אחרי שפעילים למען שימור הסביבה קיבלו מידע מגורם אנונימי על ציד לא חוקי של חיות בר במחוז לורנס.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ