השרים דחו שוב את ההצבעה על העלאת קצבאות הנכים

ההצבעה נדחתה לבקשת משרד האוצר, על מנת לאתר מקורות תקציביים לנושא. גם לפני שבועיים עלתה ההצעה לוועדת השרים אך נדחתה מסיבה זו

לי ירון
לי ירון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
לי ירון
לי ירון

בפעם השנייה ברציפות, נדחתה אתמול בשבוע ההצבעה על העלאת קצבאות הנכים לשכר המינימום בוועדת השרים. ההצבעה נדחתה לבקשת האוצר, על מנת לאתר מקורות תקציביים לנושא. גם לפני שבועיים ההצעה עלתה לוועדת השרים אך נדחתה מסיבה זו.

"עקב בקשת האוצר, הוסכם לדחות את ההצבעה על הצעת החוק בשבועיים ימים, וזאת נוכח הצהרת האוצר כי במשך שבועיים אלה, יפעל יחד עמי ובשיתוף יו"ר הקואליציה דוד ביטן לאיתור מקורות תקציביים שיאפשרו ביצוע ההוראות המפורטות בחוק", כתבה ח"כ נאווה בוקר, שמקדמת את הצעת החוק, לראש מטה האוצר לפני שבועיים, לאחר דחיית ההצבעה בפעם הראשונה. "לאור האמור ובהתאם להסכמות שהוסכמו, אבקשך לתאם פגישה דחופה בהשתתפות נציגי האוצר, יו"ר הקואליציה ואנוכי". בשבוע האחרון שלחה בוקר מכתב נוסף לאוצר, אך לדבריה לא נענתה לשני המכתבים ולא התקיימה פגישה בין הצדדים. אתמול ההצעה הייתה אמורה לעלות לדיון שוב, אך נדחתה בשנית לבקשת האוצר. בסביבתה של בוקר רואים את הדחיות החוזרות והנשנות כמסמוס של ההצעה ודורשים מהאוצר תשובות.

תגיות:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ