במשרד השיכון הורו לא להפיץ מדריך דיור ציבורי כי שולב בו שם המנכ"ל שפרש

לפי גורם המעורה בפרטים, בעמידר הדפיסו אלפי עותקים של המדריך לדיירים אך התבקשו שלא להפיץ אותו ממניעים פוליטיים: "המנכ"ל שקידם את התוכנית הוא מהמפלגה היריבה לזו של השרה החדשה". משרד השיכון: החוברת לא הופצה מפני שלא ניתן לה אישור משפטי

לי ירון
לי ירון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
לי ירון
לי ירון

במשרד השיכון הורו שלא להפיץ כ-5,000 עותקים של מדריך זכויות לדיירי הדיור הציבורי, כיוון שצוין בו שמו של מנכ"ל המשרד שפרש חגי רזניק, כך נודע ל"הארץ". העותקים הודפסו אך לא חולקו לדיירים. במקום זאת, גרסה של המדריך פורסמה באתר המשרד ללא ציון שמו של רזניק, אלא עם שמו של המנכ"ל החדש, בני דרייפוס.

גורם המעורה בפרטים טוען שבמשרד הורו לחברת עמידר שלא לחלק את עותקי החוברת לאחר התפטרותו של רזניק, שהודיע בדצמבר על הצטרפותו למפלגת "גשר" בראשות אורלי לוי-אבקסיס. שבוע לאחר התפטרותו, נודע כי יפעת שאשא-ביטון (כולנו) תמונה לשרת השיכון במקום יואב גלנט, שעזב את מפלגת כולנו לטובת הליכוד. "ברור שמי שהורה על זה עשה זאת ממניעים פוליטיים, כי המנכ"ל שקידם את התוכנית הוא מהמפלגה היריבה למפלגתה של השרה החדשה", אמר אותו הגורם, "במקום לחשוב על הדיירים חושבים פוליטיקה". מלשכתה של שאשא-ביטון נמסר כי אין לה קשר לעניין. ממשרד השיכון נמסר כי החוברת לא הופצה מפני שלא ניתן לה אישור משפטי, אולם לא ברור אילו שינויים משפטיים נעשו בגרסה שפורסמה באתר במשרד.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ