המורים התבשרו על חידוש ההוראה מהתקשורת: "מתייחסים אלינו כאל מריונטות"

הסתדרות המורים והאוצר הסכימו כי המורים ביסודיים ובחטיבות יחזרו ללמד מרחוק, אך לא עדכנו אותם בכך. מנהל מאזור המרכז: "אפילו המפקחת שולחת לנו הודעות עם קישורים לכתבות. משרד החינוך והשר לא משמיעים קול"

שירה קדרי-עובדיה
שירה קדרי-עובדיה
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שירה קדרי-עובדיה
שירה קדרי-עובדיה

משרד האוצר והסתדרות המורים הגיעו הבוקר (רביעי) להסכמה על חידוש הלמידה מרחוק בבתי הספר היסודיים ובחטיבות הביניים, אולם עובדי הוראה ששוחחו עם "הארץ" אומרים כי משרד החינוך לא עדכן אותם בעניין, וכי הם שמעו על ההסכמות מדיווחים בכלי התקשורת.

"מתייחסים אלינו, עובדי ההוראה, כאל מריונטות", אומרת מורה בחטיבת ביניים באזור המרכז. "קמתי בבוקר והתעדכנתי בחדשות שמערכת הלמידה מרחוק חוזרת לפעילות. בלי שום הכנה למורים ובלי הנחיה מסודרת ממשרד החינוך". מנהל בית ספר שש-שנתי, גם הוא במרכז הארץ, מסביר כי "מערכת החינוך פועלת בשני יקומים מקבילים: מצד אחד המציאות בשטח, ומצד שני העולם של מקבלי ההחלטות במשרד החינוך ובמשרד האוצר". לדבריו, גם הוא שמע על חידוש הלימודים הבוקר דרך התקשורת. "אפילו המפקחת - שאמורה להיות הצינור בין מטה משרד החינוך לבין המנהלים - שולחת לנו הודעות עם קישורים לכתבות מאתרי החדשות. משרד החינוך והשר לא משמיעים קול".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ