חגיגות 2011 | תאונות דרכים, אלכוהול לקטינים ולידות

כוחות השיטור והרפואה פעלו הלילה בכל רחבי הארץ בעשרות אירועים וזירות. בביה"ח סורוקה נולדה בשעה 00:01 הילדה הראשונה לשנת 2011

הארץ
שירות ""
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
הארץ
שירות ""

כצפוי, חגיגות תחילת שנת 2011 ברחבי הארץ אופיינו לא רק במסיבות ובחוגגים, אלא גם במעשי אלימות, תאונות דרכים ועבירות תנועה רבות.

ממגן דוד אדום נמסר כי במהלך הלילה, אירעו 26 תאונות דרכים ברחבי הארץ, בהן נפגעו שישה בני אדם באורח בינוני ו-25 נפצעו באורח קל.

מאגף התנועה של המשטרה נמסר כי כ-150 נהגים שיכורים נתפסו בכבישים הבינעירוניים במהלך הלילה, ועוד למעלה ממאה נהגים שיכורים נוספים נעצרו בתוך הערים במסגרת פעולת אכיפה ומניעה נרחבת. צוותי מגן דוד אדום נקראו לטפל גם בכשלושים מקרי אלימות, ובכשבעים אירועים על רקע צריכת יתר של אלכוהול. כמחצית מהמקרים אירעו באזור גוש דן.

אירוע חריג נרשם הבוקר סמוך לשעה 6:00, עת הגיע שוטר משטרת התנועה ממרחב לכיש לזירת תאונה באשדוד. כשביקש השוטר מהנהג המעורב בתאונה לעבור בדיקת שכרות, סירב האחרון והסתגר במכוניתו. חברו של הנהג הציע לשוטר 5,000 שקל תמורת שחרורו של הנהג "בלי לעשות עניין", אך השוטר עצר את השניים להמשך חקירה בתחנת המשטרה.

שדרות רושטילד בתל אביב, הלילה. תצלום: טלי מאייר

במקביל, עסקו השוטרים גם במאבק נגד צריכת אלכוהול על ידי קטינים במקומות ציבוריים. במרחב העמקים של המשטרה נרשמו הלילה 96 מקרים כאלה בכפר סבא נתפסו שלושה קטינים בני 11, 12 ו-13 כשברשותם בקבוקי אלכוהול. בכל המקרים נשפכה תכולת בקבוקי המשקה.

התינוק הראשון ב-2011

במהלך הלילה, נולדו גם שלושה תינוקות בניידות טיפול רפואי של מגן דוד אדום. צוותי מד"א אף דיווחו על הילדה הראשונה שנולדה בעזרתם בשנת 2011 - בשעה 00:53, סמוך לעיר בית"ר עלית. סך הכול, פונו 31 יולדות לבתי החולים ברחבי הארץ במהלך הלילה.

מבית החולים סורוקה בבאר שבע נמסר כי שנת 2010 הסתיימה בחדר הלידה של בית החולים עם לידת שלישיית בנות, ואילו שנת 2011 נפתחה בלידה בשעה 00:01, שעה שתושבת העיר ילדה בן.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ