מאות נוסעים מתעכבים בשל תאונה בין מטוס דלתא איירליינס לטרקטור בנתב"ג

מטוס שהיה אמור להמריא בחמישי בלילה נפגע ונשאר בארץ. הטיסה בכיוון הנגדי לא יצאה, וטיסה נוספת, שנקבעה ללילה, תצא רק מחר בצהריים

זוהר בלומנקרנץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
זוהר בלומנקרנץ

תאונה קרקעית בנמל התעופה בן גוריון גרמה לשיבוש משמעותי בטיסות של חברת דלתא איירליינס בקו ניו יורק - תל אביב. התקלה פגעה במאות נוסעים שהיו אמורים לצאת בשלוש טיסות בקו זה, במהלך סוף השבוע.

ל"הארץ" נודע כי מטוס בואינג מדגם 747-400 של החברה האמריקאית, שנועד להמריא ביום חמישי בלילה, נפגע מטרקטור של רשות שדות התעופה שכלל לא היה אמור להימצא במקום. הפגיעה היתה במנוע, ולא אפשרה את המראתו של המטוס, שהיה אמור לשאת כ-400 נוסעים. לאחר מכן, הטיסה היתה צפויה לצאת אתמול, אך הטיפול בתקלה נמשך ולא ניתן היה להמריא.

היות שהמטוס היה מקורקע בארץ, החברה לא הוציאה גם את טיסתה מניו יורק לנתב"ג שהיתה אמורה לנחות אתמול. טיסה נוספת מנתב"ג שהיתה צפויה לצאת הלילה לא תוכל להמריא אף היא, ומהחברה נמסר כי היא תצא רק מחר ב-14:00 בצהריים.

דלתא איירליינס הצליחה להפנות חלק מהנוסעים שתכננו לטוס בחמישי בלילה לטיסה לאטלנטה ולחברות תעופה אחרות. לכן הנוסעים שייצאו מחר בצהריים הם מי שהיו אמורים לטוס הלילה וכן חלק מהנוסעים מהטיסה של חמישי בלילה.

החברה מסרה כי היא מנסה להודיע לנוסעים, שתכננו לטוס היום בלילה, שלא יגיעו לשדה. בנתב"ג ייפתח דוכן לטיפול בנוסעים שלא ניתן יהיה להשיגם.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ