שרה נתניהו בקמפיין חדש נגד גירוש ילדי העובדים הזרים

במסגרת הפרויקט, שכותרתו "מאחורי כל ילד המועמד לגירוש יש אזרח אשר מתנגד לגירוש הילדים", נפגשו מעל 200 אישי ציבור עם ילדי מהגרי עבודה והצטלמו עימם

דנה ויילר-פולק
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
דנה ויילר-פולק

שרה נתניהו, רעיית ראש הממשלה, הצטלמה לפרויקט של עמותת ילדים ישראלים נגד גירוש ילדי מהגרי העבודה.

במסגרת הפרויקט, שכותרתו "מאחורי כל ילד המועמד לגירוש יש אזרח אשר מתנגד לגירוש הילדים", נפגשו מעל 200 שחקנים, פוליטיקאים, אנשי עסקים ופעילים חברתיים, בהם עליזה אולמרט, משה איבגי, קרן מור ויהודה פוליקר עם ילדי מהגרי עבודה והצטלמו עימם. נתניהו הצטלמה לפרויקט לצידה של אסתר אייקפהאי, תלמידת בית הספר ביאליק רוגוזין וכוכבת הסרט זוכה האוסקר "strangers no more", המועמדת לגירוש.

נתניהו ואייקפהאי. תצלום: דוד וינוקור

במהלך הפגישה שוחחו השתיים על נושאים שונים כשנתניהו סיפרה לאייקפהאי כי היא פועלת להשארת משפחות הזרים בארץ ותיארה את פגישתה בנושא עם ישי. "התרגשתי מאוד לפגוש את גב' נתניהו" אמרה ל"הארץ" אייקפהאי. דיברנו על נושאים שונים בהם יום השואה והיא סיפרה לי מעט על משפחתה, דיברנו על הצופים ועל בית ספר. היא אמרה שהיא מנסה לעזור לנו אבל לא דיברנו הרבה על הגירוש אלא יותר על החיים בישראל".

עמותת ילדים ישראלים מחדשת בימים אלו את המאבק בהחלטת הממשלה לגרש כ-400 משפחות ילדי זרים לאור המעצרים המתנהלים בימים אלו ולקראת תחילת גרוש משפחות הילדים הלומדים במערכת החינוך בתום שנת הלימודים.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ