חיי הילד שטבע בבריכה ברמת רחל בסכנה; הקיבוץ: אמו הוזהרה שהוא ללא השגחה

ניר חסון
ניר חסון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ניר חסון
ניר חסון

מצבו של ליאם פאר, ילד בן 4 שטבע שלשום בבריכה של קיבוץ רמת רחל בירושלים, מוסיף להיות קשה ונשקפת סכנה לחייו. אתמול גבתה המשטרה עדות מאמו.

ליאם פאר, המתגורר בחולון, בא בחג השבועות עם משפחתו לבריכה. בשעות אחר הצהריים הוא נמצא בבריכת המבוגרים חסר הכרה. שני מצילים שהיו במקום משו אותו מהמים והחלו בפעולות החייאה. הוא פונה על ידי צוות מד"א, תוך המשך ההחייאה, לבית החולים שערי צדק.

פאר הגיע לבית החולים כשהוא חסר דופק, ולאחר מאמצים הוחזר לו הדופק ומצבו יוצב. מצבו מוגדר עם זאת קשה, ונשקפת סכנה לחייו. הוא מאושפז ביחידה לטיפול נמרץ ילדים.

משטרת ירושלים פתחה בחקירת האירוע, וביום רביעי נחקרו שני המצילים ומנהלת הבריכה בקיבוץ רמת רחל, בחשד לרשלנות. אתמול נגבתה עדות גם מאמו של פאר, שהיתה אתו בעת האירוע, על נסיבות הטביעה. "קרה לנו אסון. אנחנו לא רוצים כלום", אמר אתמול האב, רועי פאר. "רק מתפללים שליאם יקום. תחזקו אותנו, אנחנו זקוקים לזה. אני מקווה שליאם יתגבר".

בקיבוץ רמת רחל אומרים כי בעשרות שנותיה של הבריכה, לא היה כל מקרה של טביעה. בקיבוץ טענו שהילד היה חסר השגחה בבריכת המבוגרים, ושהמציל אף התריע על כך לפני האם. אתמול אמר אילן בלולו, מנהל העסקים של הקיבוץ: "הכל נמצא בחקירה, אנחנו מתפללים לשלום הילד".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ