ליאור קודנר
ליאור קודנר

הקומיקאית האמריקאית-יהודייה שרה סילברמן הכריזה הערב (שבת) בהופעתה בתל אביב כי היא מתכוונת להצביע שוב לנשיא ברק אובמה גם בבחירות ב-2012.

"יש לי הרגשה שיש לו תוכנית", אמרה סילברמן בפני מאות בני אדם באמפי וואהל לאחר שנשאלה על ידי אחד הצופים האם תצביע בעבורו שוב למרות יחסו לישראל. חלק מהקהל הגיב בבוז לשאלת הצופה, וסילברמן אמרה כי היא יודעת שיש בישראל אנשים שחושבים כך, וכי לדעתה מדובר במחאה לגיטימית.

כשהקהל ביקש מסילברמן לספר על חוויותיה מוועידת הנשיא, היא אמרה בהומור: "הזדיינתי עם שמעון פרס, כן כן, עשינו אהבה". הקומיקאית גם צחקה על הראיון שקיים איתה עיתונאי הערוץ הראשון יגאל רביד, ואמרה כי "חשבתי כל הזמן שמדובר במתיחה".

במהלך הופעתה גוללה סילברמן סיפורים מביקורה בישראל. בין היתר היא אמרה שנאלצה להחליף מלון בגלל ש"הלובי הסריח", וגם ציינה שחששה לבוא לישראל למרות שאחותה מתגוררת כאן. "פחדתי שאני אתפוצץ כאן ואחרי מותי אגיד שאפילו לא רציתי לבוא לפה", אמרה.

לפני הבחירות בארה"ב ב-2008 קראה סילברמן ליהודים האמריקאים להצביע לאובמה בסרטון פופולארי ביו-טיוב. גם בדבריה בוועידת הנשיא גיבתה סילברמן את הנשיא האמריקאי ואמרה כי הוא "ירש שלטון במצב קשה. תנו לו זמן, שנתיים זה לא מספיק לעומת מה שהיה עליו להתמודד איתו. אני מאמינה בלבי שהוא איש טוב שמאמין בארה"ב ובעולם".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ