ועכשיו לרבנים ולאופניים

מחרימה סדרתית

נרי ליבנה
נרי ליבנה
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
נרי ליבנה
נרי ליבנה

בוודאי שאני בעד חרם על הקוטג', וגם אין לי בעיה מיוחדת להתמיד בחרם הזה. כמו כן, אני בעד החרמת ההתנחלויות וכל תוצרתן, החרמת כל מי שנתפס בגילויי גזענות, אפילו ובעיקר אם הוא שר, סגן שר או חבר כנסת. אני בעד החרמתם של רבנים מסיתים ושל כל אוהדיהם, החרמה רבתי של הפולשים היהודים לשייח ג'ראח, וכמובן החרמת החומה בבלעין. אני קוראת גם לחרם על הרבנות הראשית וכל מוסדותיה, שעניינם השלטת כפייה דתית בכל, ונדמה לי שכבר מזמן הגיע הזמן להחרים את שרי הפנים תוצרת ש"ס. כמו כן, בזאת אני קוראת להחרמת כל שוטרי יחידת עוז, שהתמחו בהיטפלות לחלשים. בנוסף, יש לי רצון עז להחרים את כל מי שרוכבים על אופניים, סגוויי, קורקינטים חשמליים וכיוצא בזה במדרכות תל אביב.

שיהיה ברור, בניגוד להטפתו של הפרשן הכלכלי בעיתון לתחרות חופשית, אני מתנגדת לחלוטין לקפיטליזם נאור, או חזירי, שמתאים למדינות שגודלן לפחות פי עשרה מגודלה של מדינתנו. אני בעד החזרת הפיקוח על המחירים, ואין לי שום חשש שהורדת מחירי המזון הבסיסי בארץ תהפוך אותנו למעצמה קומוניסטית. אני גם נגד הפרטה גורפת, והייתי מעוניינת להלאים מחדש את שירותי הרפואה, בתנאי כמובן שקודם כל יהיה לנו גם שר בריאות אמיתי. ולסיום, אני תומכת בהפסקה של הפרטת מערכת החינוך, ובמתן קצבת ביטוח לאומי לקשישים שאפשר לחיות ממנה.

לצערי, אינני מוצאת די אנשים שינהו אחריי. כנראה חסר לי כושר מנהיגות, ואולי המסרים שאני מעוניינת להעביר מורכבים מקוטג'.

יש אכן, כמה ארצות בעולם שבהן מתעורר אדם בבוקר ושתי סוגיות עיקריות מענות אותו - מה יאכל לארוחת הצהריים, ולאן ייסע בזמן החופשה השנתית. לאף אחת מהארצות האלה לא קוראים ישראל. והנה, דווקא גבינה לבנה חסרת חן מיוחד הפכה לסלע קיומנו, כפי שאומר ראש הממשלה, שבחיים לא הלך למכולת כדי לקנות קוטג'. ימין ושמאל, חילונים ודתיים, מתאחדים כולם סביב מחירה של הגבינה. ואני הרי משתתפת בחרם, כך שמזמן החלטתי להחליף אותה בגבינת סקי, היקרה לא פחות, ועדיף אפילו בלבאש קירי, גבינת המשולשים הצרפתית שבבלעין נמכרת במחירי מציאה.

אולי כדאי באמת לערוך את ההפגנות נגד הקוטג' ליד המחסומים, או ליד מה שקרוי הגדר. אחרת יש סיכוי שמחירי הקוטג' ימשיכו לרדת, אבל לא תהיה לילדים שלנו מדינה לאכול בה את התוצרת.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ