הקאמרי ובית לסין בהיכל התרבות החדש בקריית ארבע

היכל התרבות החדש בהתנחלות ייחנך בעוד שבועיים. השחקן רמי ברוך אומר שהוא מתלבט לגבי העלאת הצגתו "פולארד", בהיכל

חיים לוינסון
דפנה ארד
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
חיים לוינסון
דפנה ארד

שנה לאחר חרם האמנים על אריאל, פתיחת היכל תרבות חדש בשטחים מאיימת ליצור מחאה דומה. בקרית ארבע יפתח בעוד שבועיים היכל תרבות חדש, ותיאטרון הקאמרי ותיאטרון בית לסין הודיעו כי יציגו בו.

ההיכל יפתח ב-19 לחודש בטקס בהשתתפות יו"ר הכנסת רובי ריבלין והשר סילבן שלום. מדובר בהיכל קטן יחסית, הכולל 400 מקומות ישיבה. בחודשים הקרובים יעלו בו, בין היתר, ההצגה "יום שלישי עם מורי" של הקאמרי ותיאטרון חיפה, "פולארד" של הקאמרי, וההצגות "שם פרטי" ו-"אחרון ימיה" של בית לסין.

השחקן רמי ברוך, שהצגת היחיד שלו, "משפט פולארד" אמורה לעלות בהיכל החדש, אומר שהוא מתלבט. "אני עוד לא יודע אם אני אעשה את זה. בימים אלה אני מקבל החלטה. מועדי ההצגות מתערבבים עם אירועי ספטמבר". את ההצגה כבר העלה ברוך בהתנחלויות. "התקבלתי במקומות האלה טוב מאוד", אמר ברוך. "ליתר ההצגות של התאטרון הקאמרי מגיע קהל אבל לצערי הסקטור החילוני מתעלם מהסיפור הזה, לא רוצה לשמוע. פולארד קיבל מיתוג של גיבור הימנים וחובשי הכיפה, לכן הציבור הדתי, שנושא את הדגל של פולארד, הוא זה שבעיקר מזמין את ההצגה. לכן אני מתקשה להגיד להם: אתכם אני מחרים ? אליכם אני לא בא. אך זה שאני נוסע להופיע בפניהם לא אומר שאני חושב שכל מי שגר שם צריך להישאר גם לאחר שיקבע הסדר מדיני.

רמי ברוך ב"פולארד"צילום: אפלבאום תומר

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ