מילא לוטו לראשונה בחייו וזכה ב-12 מיליון

הזוכה המאושר, תושב צפון הארץ, מילא את טופס הלוטו בעקבות חלום שחלם לילה קודם. "כשהגעתי לדוכן לא היה לי מושג מה עושים"

אילן ליאור
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אילן ליאור

הזוכה המאושר, תושב צפון הארץ, מילא בפעם הראשונה בחייו טופס לוטו בעקבות חלום שחלם לילה קודם. "בלילה חלמתי חלום וכשהתעוררתי החלטתי שאני ממלא לוטו.

בדרך לעבודה שכחתי לגמרי שהחלטתי למלא וכשנזכרתי חזרתי במיוחד לדוכן הפיס על מנת למלא את הטופס, הרגשתי חובה לעשות זאת, ידעתי שאמלא ושאזכה, זה היה לי ברור. כשהגעתי לדוכן לא היה לי מושג מה עושים, מכיוון שזאת הפעם הראשונה בחיי שאני בדוכן של מפעל הפיס, הזכיין הסביר לי והתחלתי למלא את המספרים, בשלב מסוים התעייפתי מכך וביקשתי למלא בשיטת לוטומט".


את הטופס שרכש בעלות 46.40 שקלים שם הזוכה ביומנו האישי ובמוצ"ש צפה בהגרלת הלוטו בטלוויזיה. "כתבתי את המספרים שנפלו בגורל והתחלתי להשוות שורה אחר שורה ולא היתה זכייה. כבר התייאשתי עד שהגעתי לשורה האחרונה, בדקתי וגיליתי שיש ברשותי את כל המספרים, השמחה וההתרגשות היו עצומים ולמרות שהיה לי ביטחון בזכייה, פתאום לא האמנתי, ניגשתי לאינטרנט ושוב בדקתי אך עדין הייתי מהוסס. החלטתי לא לגלות לאשתי וביום ראשון התקשרתי לבית מפעל הפיס על מנת לבדוק שוב את הטופס להיות בטוח שאכן זכיתי".
כאשר סיפר לאשתו את דבר הזכייה היא לא הבינה במה מדובר מכיוון שבעלה אף פעם לא ממלא לוטו. "הייתי המומה, אמרתי לו, ממתי אתה ממלא לוטו? הבטתי בטופס בתדהמה ואז הוא אמר מחר יש לך יום הולדת, זאת מתנת יום ההולדת שלך".


הזוכה המאושר בשנות ה-60 לחייו, אב לשני ילדים וארבעה נכדים, מילא את הטופס ביום שישי להגרלה שהתקיימה במוצ"ש (17.9.11). כשנשאל מה יעשה עם סכום הכסף המכובד מאוד שנפל בחלקו השיב, "אנחנו מסודרים בחיים גידלנו את ילדינו בכבוד בזכות הרבה מאוד עבודה קשה. יש לנו בית ומכוניות ולא חסר לנו דבר, אבל עכשיו אני יכול לסדר גם את נכדיי ולהבטיח להם עתיד כלכלי טוב וההרגשה היא נהדרת, לא צריך לדאוג להם בהיבט הכלכלי ואני מודה על כך לאלוהים".

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ