אביה של נעמה מרגוליס: ראש העיר לא ייכנס אלי הביתה

בעוד ח"כ אמסלם וחרדים מתונים הגיעו להביע לבית המשפחה כדי להביע תמיכה, המשפחה סירבה לקבל את ראש העיר, שלטענתה לא טיפל בהתנכלויות

עוז רוזנברג
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
עוז רוזנברג

משפחתה של נעמה מרגוליס, שהותקפה בידי חרדים קיצונים סירבה להיפגש עם ראש עיריית בית שמש, משה אבוטבול, למרות הפצרות חוזרות ונשנות של לשכתו.

מרגוליס ושאר תושבי השכונה רואים בראש העיר אבוטבול כמי שלא טיפל עד כה בהתנכלויות לנשים וילדות .אבא של נעמה, בנג'י מרגוליס, סיפר שמלשכתו של אבוטבול צלצלו כ-30 פעם ושלחו הודעות טקסט רבות בהן ביקש ראש העיר לבוא ולברכם לכבוד החג.

מרגוליס גם סיפר כי הוא שוחח עם מישהו בלשכה ואמר להם "אני ממש לא רוצה אותו. אין שום סיכוי שאתה נכנס לבית שלי". למרות זאת, אבוטבול הגיע לבית מרגוליס אך הם לא היו בבית ומלשכתו נמסר כי הם מנסים להשיג את המשפחה. הערב (שני) הגיע חבר הכנסת חיים אמסלם להדלקת נרות בביתה של הילדה להביע את תמיכתו.

אמסלם הביא לילדה סידור תפילה עם הקדשה שבה כתוב "כשאת הולכת לבית הספר עם שלם מאחוריך" .אמסלם סיפר כי לפני חודש הגיעה משפחת מרגוליס לפגישה איתו בנושא ואמר כי הוא מייצג את הצד המתון של היהדות החרדית.  הוא הוסיף כי דעותיו אלה הובילו לסילוקו מש"ס.

משפחת מרגוליס עם ח"כ אמסלםצילום: אוליבייה פיטוסי

"המאבק שנעמה ניהלה הוא מאבק של כולנו", אמר אמסלם. "בל נשלה את עצמנו.כולנו צד במאבק הזה". בנוסף, חברי סיעת טוב, חרדים מתונים מרמת בית שמש, הגיעו לבית מרגוליס וגינו את הקיצונים.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ