כ-40 כלי רכב נתקעו במהלך נסיעתם - דקות אחרי שתודלקו

חשד לזיהום בתחנת דלק סונול סמוך למתחם "הסינמה סיטי". 14 כלי רכב נתקעו במנהרה סמוך לכפר שמריהו וגרמו לעומסים כבדים

יניב קובוביץ
יניב קובוביץ
יניב קובוביץ
יניב קובוביץ

לפחות 40 כלי רכב שתודלקו בתחנת הדלק של חברת סונול סמוך למתחם הבילויים "הסינמה סיטי" נתקעו זמן קצר אחרי שהחלו בנסיעתם. כ-14 כלי רכב נתקעו במנהרה סמוך לכפר שמריהו חסמו את כביש מספר 2 לכיוון צפון.

כוחות משטרה שהגיעו למקום החלו בגביית עדויות ותחקור הנהגים והסיקו כי המכנה המשותף בין בעלי כלי הרכב שנתקעו הוא כי כולם עצרו לתדלק ביציאה ממתחם הבילויים. אנשי המשרד לאיכות הסביבה הורו לבעל התחנה להפסיק לאלתר את שירותי התדלוק בתחנה עד לבדיקה מעמיקה יותר.

עשו לנו לייק וקבלו את מיטב הכתבות והעדכונים ישירות אליכם

במשטרה סיפרו כי נבדק גם כיוון החקירה לגבי האפשרות של חבלה מכוונת בזמן שכלי הרכב עמדו בחניון, אך חוקרי המשטרה ציינו כי הכיוון המרכזי הוא תחנת הדלק ונבדק החשד לפיו הדלק נמהל במים. לאזור הגיעו אנשי היחידה לפינוי צירים של משטרת התנועה שהחלו בפיני כלי הרכב התקועים לצדי הכביש. 

מחברת סונול נמסר בתגובה כי "עקב טעות אנוש מילאו באחד המכלים סולר במקום בנזין. החברה סגרה את התחנה עד לתיקון התקלה". תחילה חשבה החברה שמדובר בחדירה של מי גשמים אולם במהרה התבררה התקלה.

כלי הרכב שנתקעו סמוך למתחם הסינמה סיטי, הערבצילום: הדר כהן

אמיר סלאח, תושב תל אביב שנתקע סמוך לצומת גלילות סיפר ל"הארץ": "תדלקתי בתחנה, ומיד כשיצאתי הרכב התחיל לקרטע. עצרתי בצד הדרך והתקשרתי לגרר. 'סונול' זו חברה רצינית ואני מאמין שהם ידעו לפצות אותנו. לא מספיק שמחירי הדלק גבוהים, הם גם מהולים במים".

רוני, תושבת קיסריה, סיפרה: "איך שנתקעתי התקשרתי לגרר. הבחור אמר לי שיש לו עוד הרבה רכבים לגרור ושאני צריכה להמתין שלוש שעות. אני ממתינה פה בגשם, מחכה שיחלצו אותי".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ