ליף בפייסבוק: פוניתי מהדירה, אולי אוציא אוהל?

יוזמת המחאה החברתית בקיץ דיווחה כי היא שוב נאלצת לפנות את הדירה, כפי שהיה לפני שהקימה את האוהל ברוטשילד. "כבר היינו שם! מה אומרים?", כתבה

אופיר בר-זהר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אופיר בר-זהר

דפני ליף, מיוזמות המחאה החברתית בקיץ האחרון, כתבה הערב (שלישי) בדף הפייסבוק שלה כי היא שוב נדרשת לפנות את דירתה. ליף היתה הראשונה להקים אוהל בשדרות רוטשילד לאחר שפונתה מדירתה אז.

"דז׳ה וו מתסכל מאין כמותו. לפני כיומיים קיבלנו אני ושותפי לדירה הודעה שעלינו לפנות את המקום עד סוף פברואר", כתבה. "'קליק', חיפוש דירות, מסקנה: הכל יקר ובבקשה אל תגידו 'לכי תגורי בפריפריה', כבר היינו שם! מה אומרים? אולי אוציא אוהל?".

במוצאי שבת יצאו שוב פעילים חברתיים להפגין סמוך למאהל חסרי הדיור בשכונת התקווה, במחאה על פינויו. הפעילים חסמו כבישים באזור לסירוגין וכוח משטרה ניסה לפזר אותם משם. 23 מפגינים נעצרו, חלקם תוך שימוש בכוח רב. ליף עצמה נכחה בהפגנה, בעוד סתיו שפיר, ממנהיגות המחאה, נמנתה על עשרות העצורים.

צילום מסך מהדף של דפני ליף

בחודש שעבר הודיעה ליף כי תעמוד בראש תנועה חברתית חדשה בשם "ב' זה אוהל - התנועה לצדק חברתי". מדובר בחברה לתועלת הציבור, ללא כוונת רווח, שתמומן באמצעות הנפקת מניות לציבור ומטרתה להוציא לפועל יוזמות חברתיות במגוון תחומים שצפו ועלו בקרב אזרחים במחאת הקיץ.

לצד ליף מעורבים ביוזמה מארגני המחאה רגב קונטס, רועי נוימן, שיר נוסצקי ועדי פלד – ואולם שפיר, יונתן לוי ופעילים נוספים בחרו שלא להיות מעורבים בה.

עשו לנו לייק וקבלו את מיטב הכתבות והידיעות לפייסבוק שלכם

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ