תינוק מאושפז במצב קשה לאחר שקיבל בטעות אדולן

אמו המתארחת בבית גיסה בחיפה, מצאה בקבוק משכך כאבים במקרר, אך לא ידעה שבתוכו נמצא תחליף הסם של אחיו הנרקומן. הגיס ואחיו נעצרו

רויטל חובל
רויטל חובל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

תינוק בן שנתיים מאושפז בחיפה במצב קשה לאחר שאמו נתנה לו בטעות אדולן. מחקירת המקרה עולה, כי האם נתנה את תחליף הסם לתינוק לאחר שקרוב משפחה שפך את תחליף הסם לבקבוק משכך הכאבים.

מדובר במשפחה המתגוררת בחיפה, ולאחרונה החליטו ההורים להיפרד. ביום שבת עברה האישה, כבת 25, להתגורר עם בנה התינוק בבית של גיסה, אח של בעלה.

לדברי נצ"מ משה כהן, מפקד תחנת חיפה, האם סיפרה למשטרה כי בנה התינוק סבל מכאבי בטן, והיא ניגשה לחפש תרופה במקרר. האם מצאם שם בקבוק של משכך כאבים מוכר ונתנה לבנה מנה מהנוזל שבתוכו. כעבור מספר דקות התינוק איבד את ההכרה ופונה במצב קשה באמבולנס לבית החולים רמב"ם. מצבו מוסיף להיות קשה והוא מונשם.

במשטרה עיכבו לחקירה את הגיס, בעל הדירה, נשוי ואב לילדים, שסיפר כי מדובר במתדון של אחיו הנרקומן, שביקש ממנו לשמור עליו במקרר. לדבריו, כדי שילדים לא ישחקו ויגעו במתאדון, העביר את הנוזל לאריזה של נורופן. כשפנו במשטרה לאח הנרקומן, גילו במשטרה כי גרסתו לאירועים שונה. בסופו של דבר, שניהם נעצרו ומחר יובאו להארכת מעצרם.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ