הביצה שהושלכה על מהגר מאפריקה

סרטון של 6 שניות עורר תגובות מעורבות ברשת: אלמונים משליכים ביצה על מהגר תוך צחקוקים רמים

ליטל לוין
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ליטל לוין

שגיא וזוהר הביאו "כבוד לאור עקיבא". כך לפחות הערה של מישהו שמתקרא “אור עקיבא בפייסבוק”, מישהו שראש העיר אור עקיבא שמחה יוסיפוב הוא חבר שלו בפייסבוק, ומפרסם בין השאר דברי שבח לסא”ל הנוגח שלום אייזנר. איך שגיא וזוהר הביאו כבוד לאור עקיבא? הם הפיקו סרטון שנקרא רשמית: “אור דופק ביצה לסודאני חובה צפייה”.

זוהר אשירוב העלה אותו לפייסבוק 17 hours ago near Or `Aqiba, Hefa , לפני 17 שעות ליד אור עקיבא, חיפה. 6 שניות: מצלמה נחותה ורועדת מכוונת על ה”סודאני”, שעצר עם אופניו בצומת רחובות. שגיא המשוער, בג’ינס כחול וחולצה לבנה, מתפרץ לתוך הפריים משמאל ובתנופה זורק משהו לכיוון ה”סודאני”. (להלן: דופק ביצה). הסודאני מתכווץ בהתגוננות לפני שהביצה פוגעת בחולצה הכחולה שלו. איזו הקלה ודאי הרגיש כשהתנפצה עליו ברכות. לא אבן, לא קליע, לא בקבוק זכוכית: רק ביצה, הפעם.

CORONA TIME - ועידת החינוך של TheMarker

ועכשיו, איך אנחנו מורידים את הכתם הזה?

לפני כשעה פרסמה משטרת ישראל בעמוד הפייסבוק הרשמי שלה: “הבהרה: בעקבות הסרטון שהופץ אתמול ברשת – סרטון בו נראה צעיר סודני מותקף, פתחנו בבדיקת האירוע. אנו שוב פונים אליכם בבקשה - כל היודע דבר על זהות התוקף, או היה עד להתרחשות, מתבקש למסור לנו פרטים בכתובת הבאה – facebook@police.gov.il, או לפנות לתחנת המשטרה הקרובה אליכם. תודה”. קצה חוט: זוהר אשירוב, אור עקיבא.

הסרטון זכה ללייקים רבים ומנגד גם למבול של תגובות שליליות. לאחר מכן הוא הועלה ליוטיוב, נמחק גם ממנו, אולם הועלה בשם אחר. הנה אחד ההעתקים שלו שמסתובבים ברשת:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ