שלושה בני אדם, בהם ילדה בת 13, טבעו למוות בסוף השבוע הזה – בחופי תל אביב, אשדוד ונהריה. ילד בן ארבע טבע בבריכה פרטית ומצבו קשה.

בחוף הדולפינריום בתל אביב טבעה למוות, אתמול לפנות בוקר, ילדה בת 13, מבית חנינא במזרח ירושלים. הילדה שהתה עם משפחתה בחוף, ללינת לילה.

אתמול באחת לפנות בוקר נכנסה הילדה לים עם עוד ארבעה ילדים מהמשפחה. לאחר כשעה הבחינו ההורים שכל הארבעה לא יצאו מהמים והחלו לחפש אותם. הם מצאו אותם במצב שהם מתקשים לצאת. שניים הצליחו לצאת בכוחות עצמם, ועוד שניים יצאו בסיוע מתרחצים אחרים. הילדה נמצאו אחר כך, טבועה. צוות מד"א הוזעק והחל בפעולות החייאה, אך נאלץ לקבוע את מותה.

מקרה טביעה נוסף אירע אתמול בחוף גלי גליל בנהריה. צוות מד"א אזור הוזעק בבוקר לחוף, שהוא חוף מוכרז, לאחר שנמשתה מהמים גופת גבר. צוות מד"א קבע את מותו. האיש, גרגורי לבובסקי, בן 83 מנהריה, נכנס לים ביום שישי אחר הצהריים וכנראה טבע. הוא הוגדר כנעדר. אין חשד לפלילים.

תושב באר שבע, בן 50, טבע אתמול בחוף מי עמי באשדוד, שהוא חוף לא מוכרז. הוא חולץ על ידי מתרחצים ללא הכרה. מותו נקבע במקום, לאחר פעולות החייאה של צוותים רפואיים.

בבריכה פרטית באשדוד טבע היום ילד בן ארבע, ופונה במצב קשה לבית החולים קפלן ברחובות. משטרת אשדוד פתחה בחקירה. זכי הלר, דובר מד"א, מסר כי "קיבלנו קריאה על בן ארבע ששיחק על שפת הבריכה וכנראה נפל למים. הוא היה מחוסר הכרה לאחר שנמצא על ידי בני משפחתו. לא ידוע כמה זמן הוא היה בתוך המים. אנשי מד"א שהוזעקו למקום נתנו לו טיפול ראשוני ופינו אותו לבית החולים קפלן".

גם בחוף אכדיה בהרצליה נמשה אדם בן 70 מהמים כשהוא מחוסר הכרה. צוות מד"א שהגיע למקום ביצע בו פעולות החייאה ממושכות ולאחר שחזר לו הדופק, הוא פונה לבית החולים מאיר בכפר סבא.


תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ