אב דרס למוות את בנו בן השנה ושמונה חודשים בראש העין

התאונה אירעה סמוך לבית המשפחה כאשר ככל הנראה האב לא הבחין בבנו בעת נסיעה לאחור. בעקבות מצבם הנפשי הקשה טרם נגבו עדויות מההורים

יניב קובוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
יניב קובוביץ

תינוק בן שנה ושמונה חודשים נדרס אתמול למוות בשוגג על ידי אביו. סמוך לשעה 17:30 הגיע האב לבית המשפחה שברחוב חותמי המגילה בעיר. ככל הנראה, הוא הוריד את בנו מהמכונית כדי שילך לאמו שהמתינה בשביל הכניסה לבית. האב סבר שהילד נמצא אצל האם והחל בנסיעה לאחור. תוך כדי נסיעה הרגיש האב שפגע במשהו ומיהר לרדת מהרכב.

האב והאם הבחינו בבנם כשהוא שוכב מתחת למכונית ומדמם. השניים מיהרו יחד עם הילד לתחנת מגן דוד אדום בעיר. כשהגיעו ההורים עם הילד, בנם כבר היה ללא רוח חיים. לצוות הרפואי שבמקום לא נותר אלא לקבוע את מותו של הילד. לזירת האירוע הגיעו כוחות משטרה וחוקרי תאונות דרכים שהחלו בחקירה של המקרה.

לחוקרי התנועה היה קשה לגבות עדות מההורים שהיו במצב נפשי קשה בעקבות התאונה. בשל כך, החליטו במשטרה לאפשר לאנשי הרווחה לטפל בבני הזוג ולגבות מהם עדות רק בשלב מאוחר יותר. במשטרה סבורים שמקור הטרגדיה אינו ברשלנות של האב, אלא בטעות אנוש.

מפקד תחנת ראש העין, סגן ניצב רצון פרץ, שוחח עם ההורים וניסה להרגיע אותם לאחר התאונה. פרץ תיאר את מה שהתרחש על פי החקירה הראשונית ועדויות שנגבו מעדי ראייה. “מהפרטים שיש כרגע בידנו אנחנו למדים שהילד, ככל הנראה, נהרג במקום כתוצאה מהפגיעה. אנחנו כרגע חוקרים עדי ראייה וגורמים נוספים. קשה מאוד בשלב הזה לגבות עדות מההורים שנמצאים במצב קשה. אנחנו עובדים מול מחלקת הרווחה כדי לנסות לעזור להם. ככל הנראה, מדובר במקרה שהתרחש כתוצאה מאי הבנה בין האם לאב היכן נמצא הילד”, אמר פרץ.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ