עומסי תנועה לקראת ליל הסדר

ברוב חלקי הארץ מזג האוויר הנאה יימשך גם בשעות הערב ומחר יתפתחו תנאי שרב. עומסי תנועה בעיקר לנוסעים מהמרכז לצפון ולדרום

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

כמה שעות לפני כניסת החג בכבישי ישראל כבר מורגשים עומסי תנועה כבדים כמעט בכל הכבישים הראשיים. במשטרת התנועה נערכו לעומסי תנועה לקראת כניסת החג והמליצו למי שעושה את ליל הסדר מחוץ לבית להקדים את יציאתו, במיוחד אלו שאמורים להגיע מאזור המרכז לצפון או לדרום.

בשעות אלו מדווחים באגף התנועה על עומסים בכביש מספר 1 ממחלף לטרון ועד למחלף שורש, בין השאר בשל רכבים שנתקעו בצדי הדרך. בכביש החוף יש עומס תנועה ממחלף ינאי לכיוון צפון. בכביש מספר 4 יש עומס תנועה מצומת בני דרור לכיוון צפון עד צומת הדסים. בכביש מספר 57 יש עומס מבית יצחק מערבה לצומת בית ליד.

עומסי התנועה לא פסחו גם על כביש 6 העומסים הם בעיקר בסמוך ליציאות מהכביש לכיוון צפון. עומס תנועה ממחלף אייל לניצני עוז וממחלף עירון לעין תות. בכביש מספר 65 ישנם עומסים בצומת עירון, באזור אום אל-פאחם ובצומת גולני. בכביש מספר 70 יש עומס מזיכרון יעקב לכיוון פורדיס ומעין תות לכיוון אליקים.

לקראת ליל הסדר מזג האוויר אחיד כמעט בכל אזורי הארץ. הטמפרטורות נעות סביב 24-28 מעלות מהגליל ועד צפון הערבה. בצפון הגליל הטמפרטורות מעט נמוכות מהממוצע (20) ובאזור אילת הן גבוהות יחסית (31).

היום הייתה עלייה בטמפרטורות אבל מזג האוויר יוסיף להיות נאה במהלך הערב ונוח למדי. המצב ישתנה מחר כאשר תחול התחממות ניכרת ויתפתחו תנאים של שרב במשך היום. כמו כן יהיה אובך בכמה אזורים. לקראת הערב צפוי השרב להישבר ואוויר קר יותר יחדור. ביום רביעי צפויה ירידה משמעותית בטמפרטורות.

9 מתוך 9 |
1 מתוך 9 |
2 מתוך 9 |

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ